






1 / 7
KROSS Trans 2.0 linnajalgratas
0.0|0 arvustust
Tootja: KROSS
Valige suurus või variant:
Tarne ja kättesaamine
Laos otsas
KROSS TRANS 2.0
Kross Trans 2.0 tagab mugava ja kerge sõidukogemuse. See sobib ideaalselt nii jalgrattateedel sõitmiseks kui ka linnas liikumiseks. Geomeetria võimaldab teil sõita püstises asendis, mis lisab mugavust – tunnete end sadulas nagu tugitoolis. See mudel on saadaval nii naiste kui ka meeste raamiversioonis.
Komponendid
KROSS Trans 2.0 mudel on varustatud V-pidurisüsteemiga, mis garanteerib hea pidurduskvaliteedi. Käiguvahetussüsteem koosneb kvaliteetsetest Shimano komponentidest. Shimano Tourney TY300 tagumine käiguvahetaja koos Shimano Tourney TY510 eesmise käiguvahetajaga tagab sujuva käiguvahetuse ka raskematel tõusudel. KROSSi esihark summutab vibratsiooni ebatasasel teel ja vähendab käte väsimust.
Tehnoloogiad
Oleme jalgrattale paigaldanud ka Hi-Strength tehnoloogial põhineva tagumise pakiraami, mis võimaldab ohutult vedada rasket pagasit. KROSS Trans 2.0 raam on valmistatud 6061 alumiiniumisulamist, mis muudab jalgratta jäigaks ja vastupidavaks. Samas on tegemist üsna kerge sulamiga, tänu millele on seda lihtne transportida. Lisaks on raam pulbervärvitud, mis tagab värvi vastupidavuse ja kaitse mehaaniliste vigastuste ning kriimustuste eest.
Spetsifikatsioon
Komplektis
Rattad
Pidurid
Komponendid
Kaal
| Värv | Hall |
| Raam | Alumiinium |
| Esihark | Kross |
| Esihargi käik | 30mm |
Komplektis
| Eesmine käiguvahetaja | SHIMANO TOURNEY TY510 |
| Tagumine käiguvahetaja | SHIMANO ALTUS M310 |
| Käiguvahetuslingid | SHIMANO EF500 |
| Vändad | SR SUNTOUR |
| Kassett | SHIMANO MF TZ500 14-28T |
| Käikude arv | 21 |
| Keskjooks | FP-B902 |
| Kett |
YBN S50 |
Rattad
| Esirumm | GL-B01F-QR |
| Tagarumm | GL-B01R-QR |
| Pöiad | Kross |
Pidurid
| Esipidurid | V-BRAKE |
| Tagapidurid | V-BRAKE |
| Pidurihoovad | SHIMANO EF500 |
| Kettaspidurid | Ei |
Komponendid
| Sadul | KROSS D226K |
| Kaelakausid | FP-H815 O1-1/8" |
| Käepidemed | KROSS GRIPPEN |
| Pedaalid | FP-804 |
Kaal
| S: 15.79 KG | M: 15.79 KG | L: 15.79 KG | XL: 16.2 KG |
| Suurus | S (17") | M (19") | L (21") | XL (23") |
| Soovitatav pikkus (cm) | 158-170 | 168-180 | 178-190 | 188-200 |













