











1 / 12
Kross Trans 2.0 khaki-must linnamudeli jalgratas (28")
0.0|0 arvustust
Tootja: KROSS
Valige suurus või variant:
Tarne ja kättesaamine
Laos otsas
KROSS TRANS 2.0
Kross Trans 2.0 tagab mugava ja kerge sõidu. See sobib ideaalselt nii jalgrattateedel sõitmiseks kui ka linnas liikumiseks. Tänu geomeetriale saate rattaga sõita püstises asendis, mis lisab mugavust – istute sel nagu tugitoolis. Sellel mudelil on naiste ja meeste raamiversioonid.
Komponendid
KROSS Trans 2.0 mudelil on V-pidurisüsteem, mis tagab hea pidurduskvaliteedi. Käiguvahetussüsteem koosneb kvaliteetsetest Shimano osadest. Shimano Tourney TY300 tagumine käiguvahetaja kombineerituna Shimano Tourney TY510 eesmise käiguvahetajaga tagab sujuva käiguvahetuse ka raskemates tõusudes. KROSSi esihark tagab vibratsiooni summutamise ebatasasel pinnal sõites ja vähendab käte väsimust.
Tehnoloogiad
Rattale oleme paigaldanud ka tagumise pakiraami, mis on loodud Hi-Strength tehnoloogiat kasutades, mistõttu saate ohutult vedada rasket pagasit. KROSS Trans 2.0 raam on valmistatud 6061 alumiiniumisulamist, tänu millele on ratas jäik ja vastupidav. Samas on see üsna kerge sulam, mistõttu on seda lihtne transportida. Lisaks on raam kaetud pulbervärviga, mis tähendab värvkatte vastupidavust ja vastupanu mehaanilistele kahjustustele ning kriimustustele.
Spetsifikatsioon
Komplektatsioon
Rattad
Pidurid
Komponendid
Kaal
| Värv | Khaki/must matt |
| Raam | Alumiinium |
| Esihark | Kross |
| Hargi käik | 30mm |
Komplektatsioon
| Esimene käiguvahetaja | SHIMANO TOURNEY TY510 |
| Tagumine käiguvahetaja | SHIMANO ALTUS M310 |
| Käiguvahetuse hoovad | SHIMANO EF500 |
| Vändad | SR SUNTOUR |
| Kassett | SHIMANO MF TZ500 14-28T |
| Käikude arv | 21 |
| Keskjooks | FP-B902 |
| Kett |
YBN S50 |
Rattad
| Esirumm | GL-B01F-QR |
| Tagumine rumm | GL-B01R-QR |
| Pöiad | Kross |
Pidurid
| Esipidurid | V-BRAKE |
| Tagumised pidurid | V-BRAKE |
| Pidurihoovad | SHIMANO EF500 |
| Kettpidurid | Ei |
Komponendid
| Sadul | KROSS D226K |
| Roolikael | FP-H815 O1-1/8" |
| Käepidemed | KROSS GRIPPEN |
| Pedaalid | FP-804 |
Kaal
| S: 15,79 kg | M: 15,79 kg | L: 15,79 kg | XL: 16,2 kg |
| Suurus | S (17") | M (19") | L (21") | XL (23") |
| Soovitatav pikkus (cm) | 158-170 | 168-180 | 178-190 | 188-200 |













