SHIMANO ULTEGRA WH-R8170-C50-TL-R 11/12-käiguline CENTER LOCK ketaspiduriga tagaratas
0.0|0 arvustust
Tootekood: EWHR8170C50LRED
Tootja: SHIMANO
Valige suurus või variant:
Tarne ja kättesaamine
Tule poodi järeleSaadaval pärast 2–3 h
Vilniuse kauplus · Konstitucijos pr. 23B, Vilnius
Kojuvedu14. mai – 18. mai
Pakiautomaadi tarne14. mai – 18. mai
Uus C50 on uue ULTEGRA R8170 rattaseeria universaalne meister. Süsinikkiust Tubeless-veljel on 21 mm sisemine laius, mis sobib suurepäraselt laiemate kaasaegsete rehvidega, ning HYPERGLIDE kassetikere ühildub nii 11- kui ka 12-käiguliste kassettidega.
Funktsioonid
50 mm kõrgusega Carbon-velg
Velje siselaius: 21 mm
Ühtne veljeprofiil R9200 DURA-ACE ratastega
Parem aerodünaamika
Spetsifikatsioonid
Pakendi tüüp Individuaalne pakend
Rehvi tüüp Tubeless
Esi-/tagaratas Tagumine
Tagumised käigud 12/11
Kodarad
Kogus 24
Straight pull
Bladed
Butted
Läbimõõt 2,0-1,6-2,0 mm
Velg
TR-teip paigaldamata
Kõrgus 50 mm
Siselaius 21 mm
Välislaius 28 mm
Velje materjal Süsinikkiud
Rehvid|Soovitatav
suurus 25-622 - 32-622
Ratta suurus 622 x 21C (700C)
Piduri tüüp CENTER LOCK ketaspidurid
Ühilduv 140 mm ketaspiduri rootoriga
O.L.D. (mm) 142
Telg 12 mm E-THRU
Spline tüüp Hyperglide
Engagement
Pawl Ratchet
OPTBAL (2:1)
D2 velg
Tihend
Rummu kontakt
FREEHUB korpuse kontakt
Internal grease sleeve
Ühilduv kodarakaitse CP-WR81A
Keskmine kaal 872 g
Muu tehnoloogia
CENTER LOCK
Eelised ja omadused
Kerge kaal
Lukustusmutri rootori kinnitussüsteem
Võimaldab rootorit lihtsamalt ja kiiremini paigaldada.
Lihtne hooldus
Turvaline kinnitus nuutkinnituse abil
Parandab pidurdustõhusust.
MediaSection_center-lock_Tech_Image_CenterRock_01_PC_v2.png
D2 RIM
Aerodünaamika
Võrreldes tavapärase C40-TL ja C36-TL tootega, mille velje kõrgus on umbes sama, on õhutakistus vähenenud kõigi kaldenurkade juures. Ümberarvestusmeetodit kasutades, mis võtab arvesse reaalsetes sõidutingimustes esinevaid tuulesuundi*, on takistus vähenenud umbes 3 W võrra.
MediaSection_d2_onceatspeed_graph01_PC_v1.png
OPTBAL
MediaSection_optbal_Tech_Image_Optbal_01_jp_PC_v1.jpg
E-THRU
Tööriistadeta läbiva telje süsteem optimeerib jäikuse ja kaalu tasakaalu ning seda on lihtne käsitseda tänu usaldusväärsele sisemisele nukimehhanismile. 15 mm läbiva telje süsteem on 15% jäigem väänates ja 25% jäigem külgsuunas kui traditsiooniline 9 mm kiirkinnitusega esitelje süsteem. Tagatud on suur jäikus, säilitades samas optimaalse kaalu tasakaalu. E-THRU telje rummusüsteem minimeerib vedrustuse moonutusi, säilitades kiiretel pööretel kerge kaalu.
Eelised ja omadused
15 mm E-Thru teljesüsteem
Tagab nii sujuva pöörlemise kui ka suure jäikuse, et jalgratas oleks suurepäraselt juhitav.
Peaaegu sama jäik kui 20 mm süsteem
Kergem kui 20 mm teljega rumm