SHIMANO ULTEGRA WH-R8170-C50-TL-F CENTER LOCK ketaspiduritega / 12x100 mm / esiratas
0.0|0 arvustust
Tootekood: EWHR8170C50LFED
Tootja: SHIMANO
Valige suurus või variant:
Tarne ja kättesaamine
Tule poodi järeleSaadaval pärast 2–3 h
Vilniuse kauplus · Konstitucijos pr. 23B, Vilnius
Kojuvedu14. mai – 18. mai
Pakiautomaadi tarne14. mai – 18. mai
Uus C50 on kõigi ametite meister uues ULTEGRA R8170 jooksude seerias. Süsinikkiust Tubeless pöial on 21 mm sisemise laiusega, mis sobib suurepäraselt laiemate moodsate rehvidega, ja HYPERGLIDE kassetikorpus ühildub 11- ja 12-käiguliste kassettidega.
Funktsioonid
50 mm kõrgusega Carbon pöid
Pöia sisemine laius: 21 mm
Ühine pöiaprofiil R9200 DURA-ACE jooksudega
Parem aerodünaamika
Tehnilised andmed
Pakendi tüüp Individuaalpakend
Rehvi tüüp Tubeless
Esi-/tagaratas Esiratas
Kodarad
Kogus 24
Straight pull
Lamedad (Bladed)
Ahendatud (Butted)
Läbimõõt 2,0-1,6-2,0 mm
Pöid
TR teip paigaldamata
Kõrgus 50 mm
Sisemine laius 21 mm
Välimine laius 28 mm
Pöia materjal Süsinikkiud
Rehvi|Soovitatav suurus
Jooksu suurus 622 x 21C (700C)
Piduri tüüp CENTER LOCK ketaspidurid
Ühildub 140 mm ketaspiduri rootoriga
O.L.D. (mm) 100
Telg 12 mm E-THRU
D2 pöid
Tihend
Rummude kontakt
Sisemaärde hülss
Ühilduv kodarakaitse CP-WR81A
Keskmine kaal 698 g
Muu tehnoloogia
CENTER LOCK
Eelised ja omadused
Väike kaal
Lukustusrõnga rootori kinnitussüsteem
Võimaldab rootorit lihtsamalt ja kiiremini paigaldada.
Lihtne hooldus
Turvaline kinnitus nuutkinnituse abil
Parandab pidurdustõhusust.
MediaSection_center-lock_Tech_Image_CenterRock_01_PC_v2.png
D2 RIM
Aerodünaamika
Võrreldes tavapärase tootega C40-TL, C36-TL, mille pöia kõrgus on umbes sama, on õhutakistus vähenenud kõigil kaldenurkadel. Kasutades ümberarvestusmeetodit, mis võtab arvesse reaalsetes sõidutingimustes esinevate tuulte suunda*, on takistus vähenenud umbes 3 W võrra.
MediaSection_d2_onceatspeed_graph01_PC_v1.png
E-THRU
Tööriistavaba läbiva telje süsteem optimeerib jäikuse ja kaalu tasakaalu ning seda on lihtne kasutada tänu usaldusväärsele sisemisele nukimehhanismile. 15 mm läbiva telje süsteem on 15% jäigem väändumisel ja 25% jäigem põiki lõikamise suhtes kui traditsiooniline 9 mm kiirkinnitusega esitelje süsteem. Tagatud on suur jäikus, säilitades samal ajal optimaalse kaalu tasakaalu. E-THRU telje rummusüsteem vähendab vedrustuse moonutusi miinimumini, säilitades samal ajal kerge kaalu kiiretes kurvides sõites.
Eelised ja omadused
15 mm E-Thru telje süsteem
Tagab nii sujuva pöörlemise kui ka suure jäikuse, et jalgratast oleks suurepärane juhtida.
Peaaegu sama jäik kui 20 mm süsteem
Kergem kui 20 mm teljega rumm