





Black Inc 48//58 Clincher + CeramicSpeed ketaspiduri piduri (XDR) White Label rattakomplekt
"Black Inc" 48//58 Clincher + "CeramicSpeed" ketaspiduritega (SHIMANO) rattakomplekt valge kirjaga
Keskendudes erakordsele aerodünaamikale, kasutab "Black Inc 48|58" rattakomplekt ees 48 mm ja taga 58 mm erineva sügavusega pöidasid, et tagada stabiilsus tugeva tuule korral ja iga kaldenurga juures. Väikese konksuga pöia laius on kohandatud tänapäevastele 28 mm tubeless- või Clincher-rehvidele, võimaldades valida mitmesuguste rehvide vahel.
Ülevaade
"Black Inc 48|58" rattakomplekt, mis on loodud täiendama "Factor OSTRO VAM" tõhusat aerodünaamikat, põhineb madalamal 48 mm esipöial ja sügavamal 58 mm tagapöial, et suurendada stabiilsust tuulistes tingimustes.
23 mm sisemine pöialaius koos mini-bead hook pöiaga on optimeeritud 28 mm tubeless- ja klincher-rehvidele. Pöiad on kinnitatud suurte äärikutega rummude külge kergete ja vastupidavate süsinikkiust kodaratega, muutes "Black Inc 48|58" uskumatult tugevaks ja väga kergeks rattakomplektiks.
Tehnilised andmed
| Kodarad | 20 Black Inc Straightpull Aero süsinikkiust kodarat |
| Kodarate muster | 2x/2x |
| Nipplid | Black Inc Oversize Internal Alloy |
| Kaal | Shimano: 1290g (Ees: 540g, Taga: 750g) *Kaal ei sisalda tubeless-teipi ega teatud metallosi. |
| Ühilduvus | SRAM 10/11-käigulised kassetid SRAM 12-käigulised kassetid |
| Rumm | Ees: HU-08 High Flange Alloy Body WT Taga: HU-08 High Flange Alloy Body WT |
| Rummu laius | Ees: 100mm / Taga: 142mm |
| Telje tüüp | 12mm Thru Axle |
| Laagrid | Black Inc + CeramicSpeed WT |
| Piduriketta kinnitus | Center Lock |
| ASTM klassifikatsioon | Level 1 |
| Materjal | High Modulus süsinikkiud (T-700/ T-800/ T-1100) |
| Viimistlus | UD läikiv selge lakk |
| Rehvi liides | Tubeless ja Clincher (sisekummi-tüüpi) |
| Rehvide ühilduvus | Tubeless / Tubeless Ready / Clincher |
| Soovitatav rehvi suurus | 700c x 28mm |
| Pöia kõrgus | Ees: 48mm / Taga: 58mm |
| Pöia laius | Sisemine: 23mm / Välimine: 29mm |
| Pöia kleebised | Veekindlad kleebised läikiva viimistlusega |
| Kokkupanek | 48|58 meistrite käsitööna valminud rattad kontrollitakse uusimate elektrooniliste seadmetega. See protsess tagab iga ratta kvaliteedi, jõudluse ja töökindluse. |
Lisatarvikud
- Tubeless ventiilid
- Tubeless teip
- Ventiili pikendused (Presta)
- Ventiilisüdamiku eemaldamise tööriist
Arvutimonitoride, telefonide ja tahvelarvutite erinevate ekraaniseadete tõttu võib toote värv või toon erinevates seadmetes erineda fotol kujutatust, st toote värv või toon võib tegelikkuses olla erinev.











