









1 / 10
KROSS Evado 2.0 / Black-Blue Gloss / hübriidratas (28")
0.0|0 arvustust
Tootja: KROSS
Valige suurus või variant:
Tarne ja kättesaamine
Laos otsas
KROSS EVADO 2.0
KROSS Evado 2.0 on meie hübriidratta mudel. Hübriidratas on linnarataste ja maastikurataste segu. KROSS Evado 2.0 on kvaliteetne ja taskukohase hinnaga ratas, mis sobib sõitmiseks nii linnas kui ka maastikul.
Komponendid kõikides tingimustes
KROSS Evado 2.0-l on Shimano käiguvahetajad ja käigud, mis sobivad suurepäraselt nii linnas kui ka maastikul sõitmiseks. KROSS Evado 2.0-l on ka 50 mm käiguga esiamort, mis tagab mugavuse ebatasasel pinnal sõites ja aitab vältida kiiret väsimust. See võimaldab teil pikalt ja mugavalt vändata isegi kruusateedel. KROSS Evado 2.0-l on ka 28-tollised rattad 42 mm laiuste rehvidega, mis võimaldavad efektiivselt sõita nii linnas kui ka väljaspool seda.
Tähelepanu detailidele
KROSS Evado 2.0 pakub teel mugavust ja turvalisust. Alumiiniumraam on valmistatud spetsiaalsest 6061 alumiiniumisulamist, mis muudab ratta jäigaks ja vastupidavaks murdumistele ning pragunemisele, olles samal ajal väga kerge. Raam on pulbervärvitud, mis tagab värvi pikaealisuse ja parema kriimustuskindluse.
KROSS Evado 2.0 on meie hübriidratta mudel. Hübriidratas on linnarataste ja maastikurataste segu. KROSS Evado 2.0 on kvaliteetne ja taskukohase hinnaga ratas, mis sobib sõitmiseks nii linnas kui ka maastikul.
Komponendid kõikides tingimustes
KROSS Evado 2.0-l on Shimano käiguvahetajad ja käigud, mis sobivad suurepäraselt nii linnas kui ka maastikul sõitmiseks. KROSS Evado 2.0-l on ka 50 mm käiguga esiamort, mis tagab mugavuse ebatasasel pinnal sõites ja aitab vältida kiiret väsimust. See võimaldab teil pikalt ja mugavalt vändata isegi kruusateedel. KROSS Evado 2.0-l on ka 28-tollised rattad 42 mm laiuste rehvidega, mis võimaldavad efektiivselt sõita nii linnas kui ka väljaspool seda.
Tähelepanu detailidele
KROSS Evado 2.0 pakub teel mugavust ja turvalisust. Alumiiniumraam on valmistatud spetsiaalsest 6061 alumiiniumisulamist, mis muudab ratta jäigaks ja vastupidavaks murdumistele ning pragunemisele, olles samal ajal väga kerge. Raam on pulbervärvitud, mis tagab värvi pikaealisuse ja parema kriimustuskindluse.
Spetsifikatsioon
Komplektatsioon
Rattad
Pidurid
Komponendid
Kaal
| Värv | Must/Sinine |
| Raam | Alumiinium |
| Esiamort | Kross |
| Amortisaatori käik | 30mm |
Komplektatsioon
| Esivahetaja | SHIMANO TOURNEY TZ510 |
| Tagavahetaja | SHIMANO TOURNEY TY300 |
| Käiguvahetuslingid | SHIMANO RS36 REVOSHIFT |
| Vändad | WHEEL TOP 48T-38T-28T/170mm |
| Kassett | SHIMANO MF TZ500 14-28T |
| Käikude arv | 21 |
| Keskjooks | FP-B902 |
| Kett | YBN S50 |
Rattad
| Esirumm | GL-B01F-QR |
| Tagarumm | GL-B01R-QR |
| Rehvid | MITAS GRIPPER V84 42-622 |
| Pöiad | KROSS |
Pidurid
| Esipidur | V-pidur |
| Tagapidur | V-pidur |
| Piduriheeblid | ALHONGA |
| Kettaspidurid | Ei |
Komponendid
| Juhtraud | Alumiinium 640 MM 31.8 |
| Lenksupikendus | Alumiinium/ 31,8/7° (S- 90MM, M- 105MM, L- 105MM) |
| Sadul | KROSS D5311 |
| Sadulapost | Alumiinium/ 27,2 (S- 300MM, M- 350MM, L- 350MM) |
| Kaelakausid | FP-H863 O1-1/8" |
| Käepidemed | HERRMANS |
| Pedaalid | FP-804 |
Kaal
| M: 13,5KG | L: 13,5KG |
| Suurus | S (17") | M (19") | L (21") | XL (23") |
| Soovitatav pikkus (cm) | 158-170 | 168-180 | 178-190 | 188-200 |





















