



Garmin Edge toitekinnitus
Vilniuse kauplus · Konstitucijos pr. 23B, Vilnius
Garmin Edge – Toitekinnitus
Edge toitekinnitus võimaldab ühilduvat Edge'i GPS-rattakompuutrit pidevalt laadida, et saaksid oma e-jalgrattasõitu algusest lõpuni salvestada. See tarvik on mõeldud kestvusratturitele, kes soovivad maksimaalset efektiivsust ega soovi pikkadel sõitudel muretseda seadme aku taseme pärast.
Unustasid oma Edge'i laadida? Kinnita hoidik ja ära muretse enam energia pärast.
Aku säästmiseks ei ole vaja ohverdada ekraani heledust ega jõudlust.
Tihedalt istuv ja ettepoole ulatuv kinnitus ühendatakse sinu e-jalgrattaga ja kinnitatakse juhtraua külge.
Töötab SHIMANO ja Boschi e-jalgratastega, samuti Cannondale SmartSense'iga.
E-JALGRATASTE ÜHILDUVUS
Ühenda ühilduvate SHIMANO ja Boschi süsteemidega lisakaabli abil. Cannondale SmartSense'i omanikel ühendatakse seade otse esitule välisesse pistikupessa.
EDGE'I SEADMETE LAADIMINE
Keskendu sõidule ja ära kaota võimsust hoidikuga, mis on loodud pikkadeks matkadeks.
EI MINGEID KOMPROMISSE EKRAANIGA
Kuna hoidik varustab sinu Edge'i toitega, saad nautida kõiki rattakompuutri funktsioone ereda ja kergesti loetava ekraaniga.
LOODUD KESTMA
Hoob-lukk tagab, et sinu Edge® toitekinnitus püsib paigal ja on seadmega ühendatud kogu sõidu vältel.
EDGE'I ÜHILDUVUS
Ühildub seadmetega Edge Explore 2, Edge 1040, Edge 1030, Edge 830 ja Edge 530.
TOITEGA HOIDIKU USB-A KAABEL
Suurepärane lisavarustus vastupidavust nõudvatele mitmepäevaste distantside ratturitele, kes laevad seadmeid välistest akudest.
Põhiomadused
- Pidev Edge'i kompuutri laadimine sõidu ajal
- Ühilduvus SHIMANO e-jalgratta süsteemidega
- Ühilduvus Boschi e-jalgratta süsteemidega
- Ühilduvus Cannondale SmartSense'i jalgratastega
- Hoob-lukustusmehhanism
- Ühildub Edge Explore 2 seeriaga
- Ühildub Edge 1040 seeriaga
- Ühildub Edge 1030 seeriaga
- Ühildub Edge 830 seeriaga
- Ühildub Edge 530 seeriaga
- USB-A kaabli tugi välistele akudele
- Kinnitatav juhtrauale
- Tagab ekraani täieliku heleduse ja toimivuse
- Sobib pikkadeks sõitudeks
- Vastupidav ja tugev disain
| Tehnilised andmed | |
|---|---|
| Juhtraua ühilduvus | 25,4, 26,0, 31,8 ja 35,0 mm |
| Hoidiku tüüp | Hoob-lukk |
| Pikkus (juhtraua keskkohast) | 10,5 cm |
| Kaal | 68 g |
| Kaabli pikkus | 18 cm |
| Pistiku tüüp | Higo Micro-D |
| Toide | 4–14 V, 1 A max. |
| Väljundvõimsus | 5 V, 775 mA max. |
Pakendi sisu
- Edge toitekinnitus
- Paigaldustarvikud
- Kasutusjuhend











