
Garmin Edge 850 / GPS rattakompuuter
Vilniuse kauplus · Konstitucijos pr. 23B, Vilnius
Garmin Edge 850 / GPS rattakompuuter
VÄIKE SUURUS. SUUR JÕUDLUS.
Edge 850 on kompaktne GPS-iga rattakompuuter, millel on ere värviline puuteekraan ja nupud. See annab teile vajalikku teavet, juhiseid ja soovitusi kütuse (energia) kohta, et saavutada paremaid tulemusi kui kunagi varem. Mõnede treeningu- ja jõudlusfunktsioonide jaoks on vaja ühilduvat südame löögisageduse monitori, võimsusandurit või mõlemat.
ERE VÄRVILINE EKRAAN KUVAB KAARTE JA STATISTILISI ANDMEID VÄGA DETAILSELT
KUNI 12 TUNDI AKU KESTVUST NÕUDLIKUL KASUTUSEL JA KUNI 36 TUNDI AKUSÄÄSTUREŽIIMIS
SAAGE HOIATUSI TEEL OLEVATE OHTUDE KOHTA, MILLEST TEISED RATTURID TEATAVAD
TÄIUSTATUD TREENINGU JA JÕUDLUSE ANALÜÜS
PÜSIGE ÜHENDUSES JA KONKURENTSIS, KASUTADES FUNKTSIOONI "GROUPRIDE"
HOIATAGE RATTUREID JA JALAKÄIJAID, KASUTADES SEADMES SISSEEHITATUD RATTAKELLA
NUTIKAD ENERGIAREŽIIMI HOIATUSED
Kasutage võimsuse juhendajat (power guide) või saate pärast treeningut juhiseid, kui palju gramme süsivesikuid ja milliliitreid vett peaksite sõidu ajal tarbima, tuginedes praegusele füüsilisele vormile, raja nõudmistele, kuumusele ja niiskusele.
GARMIN COACH TREENINGUPLAANID
Treenege võistlusteks, saavutage oluline eesmärk või parandage oma füüsilist vormi isikupärastatud Garmin Coach treeninguplaanidega; "Garmin Cycling Coach" treeninguplaanid kohanduvad isegi teie treeningute, taastumise ja raja nõudmistega.
TÄIUSTATUD TREENINGFUNKTSIOONID
Vaadake sporditeadlastel põhinevaid teadmisi võimsuse juhendaja, reaalajas vastupidavuse, rattasõiduvõimekuse ja muu kohta.
ILMAENNUSTUSE UUENDUSED REAALAJAS
Jälgige ilma ja tehke sõidu ajal teadlikumaid otsuseid, kasutades radarit ja tuule suuna kihte, kui kasutate nutitelefoni ja Garmin Connect™ rakendust.
GROUPRIDE
Püsige grupisõitude ajal ühenduses, kasutades sõidu ajal saadetavaid sõnumeid, reaalajas asukohta ja õnnetusjuhtumite tuvastamise hoiatusi; vaadake sõidu ajal tõusude edetabeleid ja reaalajas andmeid võrreldes teiste ratturitega.
GARMIN PAY™ KONTAKTIVABAD MAKSED
Kas olete valmis keset sõitu midagi sööma või pärast sõitu kohvi jooma? Ostke liikvel olles, kasutades Garmin Pay kontaktivabasid makseid osalevate teenusepakkujate juures.
VALMISTUGE
TREENINGU STAATUS
Hinnake oma jõudlusnäitajaid, et teada saada, kas treenite produktiivselt.
AKLIMATISEERUMINE KUUMUSE JA KÕRGUSEGA
Saage teada, kuidas teie organism talub aklimatiseerumist kuumuses ja kõrgmäestikus.
RATTURI VÕIMEKUS JA RAJA NÕUDMISED
Võrrelge oma rattasõidu võimekust raja nõudmistega, et saaksite sihipäraselt treenida.
SOOVITUSLIKUD IGAPÄEVASED TREENINGUD
Saage igapäevaseid sõidusoovitusi vastavalt oma füüsilise vormi tasemele, praegusele treeningkoormusele ja VO2 max tasemele.
SEADMESISENE RAJALOOJA
Looge radasid puuteekraani abil ja vaadake kaardil teekatte tüüpi.
SÕIDUPÕHINE MARSRUUDI KOOSTAMINE
Saage oma sõidustiilile kohandatud marsruute ja vaadake teiste Garmini ratturite lemmikmarsruute.
RATTASPETSIIFILINE KAART
Sõitke eellaaditud kaartidega, mis sisaldavad kogu maailma MTB-radade andmeid Trailforksist.
FORKSIGHT-REŽIIM
Näete eesolevate radade nimesid, nende vahemaad, kõrgust ja muud.
KAARDIHALDUR KOOS WI-FI® ÜHENDUSEGA
Lisage, muutke või värskendage seadme kaarte tasuta Wi-Fi kaudu.
TREENIGE JA TÄITKE EESMÄRKE
VASTUPIDAVUSE TEADMISED REAALAJAS
Vastupidavuse teadmised näitavad, kui palju energiat teil praeguse pingutuse juures on alles jäänud.
JÕUDLUSE JUHENDAJA
Hallake oma pingutusi, kasutades soovitatud võimsuseesmärke, mis põhinevad reaalajas vastupidavusel ja tuulel.
CLIMBPRO TÕUSUPLANEERIJA
Vaadake järelejäänud tõusu ja tõusunurka, et saaksite oma pingutusi hinnata ja kaardil lähedalasuvaid tõuse jälgida.
RATTASÕIDU DÜNAAMIKA
Täiustatud rattasõidu näitajad pakuvad teavet jõudluse kohta muutuvates tingimustes.
ENDURO JA MÄGIRATTA ALLAMÄGE SÕIDUPROFIILID
Enduro sõiduprofiil näitab iga sõidu ja kogu sõidu tõusu ja langust. Mäest laskumise profiil registreerib ringi iga kord, kui lõpetate laskumise.
5 HZ GPS SALVESTAMINE
Kasutades enduro või mäest laskumise profiile 5 Hz GPS salvestamisega, näete detailsemat teavet radade kohta, mida sõidate, kasutades mitmeribalist GPS-i 5 Hz salvestusega.
MÄÄRAKE AJAVÄRAVAD
Määrake kogu raja ulatuses ajaväravad, et saaksite jälgida vaheaegu ja paremini mõista oma reaalajas tulemusi.
MTB DÜNAAMIKA
Jälgige mägirattasõidu näitajaid, nagu hüpete arv, hüppe pikkus ja õhus viibimise aeg.
GRIT® JA FLOW™ NÄITAJAD
Grit hindab raja raskusastet. Flow näitab, kui sujuvalt te sõidate.
PÖÖRE-PÖÖRESELT NAVIGEERIMINE
Püsige teel, kasutades pöördejuhiseid ja hoiatusi.
TAGASI ALGUSESSE
Naaske teele või alguspunkti, kui eksisite või soovite varem koju naasta.
TOITUMIS- JA HÜDRATATSIOONIHOIATUSED
Saage sõidu ajal märguandeid, kui on aeg juua või süüa.
ÜLEKANDE ANALÜÜS
Pärast sõitu näete aega, mis on veedetud igal käigul, kui seade on ühendatud elektroonilise käiguvahetusega.
RATTASÕIDU OHUTUS JA TEADLIKKUS
ÜHILDUVUS VARIA™ SEADMETEGA
Siduge oma Edge-seade Varia tahavaateradari ja nutikate tuledega, et näha ja olla nähtav.
JUHTUMI TUVASTAMINE
See funktsioon saadab õnnetusjuhtumi korral teel või maastikul sõnumi koos teie asukohaga hädaabikontaktidele.
LIVETRACK™ JAGAMINE
Lähedased saavad jälgida teie asukohta reaalajas ja näha andmeid, nagu kiirus ja kursiplaanid.
RATTAALARM
PIN-koodiga kaitstud alarm teeb Edge-seadmest valju häält, kui teie ratast liigutatakse. Samuti saate teate oma ühilduvasse nutitelefoni, kui Edge on ühendatud ja Bluetooth® levialas.
INREACH® SEADMETE ÜHILDUVUS
Püsige ühenduses kõikjal, kus sõidate, sidudes seadme ühilduva inReach-seadmega.
ÜHENDUVUS
NUTITEAVITUSED
Pärast nutitelefoniga sidumist saate tekstsõnumeid ja hoiatusi oma Edge-rattakompuutrisse.
NUTITREENERITE ÜHILDUVUS
Seda Edge-seadet saab siduda koduse treeneriga, et jälgida oma sõite siseruumides.
ELEKTRIRATASTE ÜHILDUVUS
Ühendage oma e-ratas, mis ühildub ANT+® tehnoloogiaga.
CONNECT IQ™ POOD
Laadige alla kohandatud andmevälju, rakendusi ja vidinaid Connect IQ Store nutitelefoni rakendusest.
ELEKTROONILISE KÄIGUVAHETUSE ÜHENDUS
Seadistage valitud käiguvahetussüsteemid, et juhtida Edge-seadet, vaadata aku kestvust, sirvida andmelehti ja palju muud.
Komplektis-
Edge 850 GPS rattakompuuter
-
Esikinnitus
-
Standardkinnitus
-
Turvatross
-
Laadimis-/andmekaabel
-
Dokumentatsioon
Üldine | |
| Mõõdud | 54.6 x 92.2 x 16.8 mm |
|---|---|
| Kaal | 113 g |
| Veekindlus | IPX7 |
| Puuteekraan | Jah |
| Ekraani tüüp | Vedelkristall |
| Ekraani suurus | 2.7" diagonaal |
| Ekraani resolutsioon | 420 x 600 pikslit |
| Värviline ekraan | Jah |
| Sisseehitatud kõlar | Jah |
| Aku tüüp | laetav liitium-ioon |
| Aku kestvus | Kuni 12 tundi (nõudlikul kasutusel) |
| Akusäästurežiim | Jah |
| Sõiduaegne laadimine (Power Mount ja Garmin Charge akupank) | Jah |
Kaardid ja mälu | |
| Kaartide lisamise võimalus | Jah |
|---|---|
| Wi-Fi® kaardihaldur | Jah |
| Baaskaart | Jah |
| Integreeritud Trailforks rajaandmed | Jah |
| Välise mälu tugi | 64 GB (ainult sisemälu) |
| Teekonnapunktid/lemmikud/asukohad | 200 |
| Navigeerimisrajad | 100 rada |
| Ajalugu | kuni 200 tundi |
Sensorid | |
| GPS | Jah |
|---|---|
| GLONASS | Jah |
| Galileo | Jah |
| Baromeetriline altimeeter | Jah |
| Güroskoop | Jah |
| Kiirendusmõõtur | Jah |
| Ümbritseva valguse sensor | Jah |
| 5 Hz GPS | Jah |
| Mitmeribaline GNSS | Jah |
| Magnetomeeter | Jah |
Igapäevased nutifunktsioonid | |
| Ühenduvus | Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi® |
|---|---|
| Connect IQ™ (allalaaditavad kellakuva kujundused, andmeväljad ja rakendused) | Jah |
| Seadmesisene Connect IQ™ pood | Jah |
| Nutiteavitused | Jah |
| Tekstvastus/kõnest keeldumine tekstsõnumiga (ainult Android™) | Jah |
| Ilmaennustused | Jah |
| Reaalajas ilmateate kaardi kuva | Jah |
| Reaalajas sätete sünkroonimine Garmin Connect™ mobiilirakendusega | Jah |
| Nutitelefoni muusika juhtimine | Jah |
| VIRB® kaugjuhtimine | Jah |
| Nutitreenri juhtimine | Jah |
| Nutitelefoni ühilduvus | iPhone®, Android™ |
| Garmin Share | |
Ohutus- ja jälgimisfunktsioonid | |
| Abi | Jah |
|---|---|
| LiveTrack | Jah |
| GroupTrack | Jah |
| Group Ride (jalgrattasõit) | Jah |
| GroupRide võistlused ja auhinnad | Jah |
| Ratturitevahelised sõnumid | Jah |
| Juhtumi tuvastamine | Jah (sisaldab maastikku) |
| GroupRide andmete võrdlus | Jah |
| GroupRide juhtumi tuvastamine | Jah |
| Kogukonna loodud ohuaruanded | Jah |
| Find My Edge® | Jah |
| Rattaalarm | Jah |
| Integreeritud rattakell | Jah |
| Ilmahoiatused | Jah |
| inReach® ühilduvus | Jah |
Aktiivsuse jälgimise funktsioonid | |
| Põletatud kalorid | Jah |
|---|---|
| Intensiivsusminutid | Jah |
Treeningu-, planeerimis- ja analüüsifunktsioonid | |
| Kohandatavad andmelehed | Jah |
|---|---|
| Allalaaditavad treeninguplaanid | Jah |
| Igapäevased treeningusoovitused | Jah (üritusepõhine) |
| Peamised ja sekundaarsed treeningueesmärgid | Jah |
| Auto Pause® automaatne taimeri peatus | Jah |
| Intervalltreening | Jah |
| Täiustatud treeningud | Jah |
| Auto Lap® intervallide jälgimise funktsioon | Jah |
| VO2 Max | Jah |
| Treeningu staatus - Jalgrattasõit | Jah |
| Treeningkoormus - Jalgrattasõit | Jah |
| Treeningkoormuse fookus - Jalgrattasõit | Jah |
| Reaalajas vastupidavus - Jalgrattasõit | Jah |
| Rattasõiduvõimekuse analüüs | Jah |
| Raja nõudluse analüüs | Jah |
| Treeninguefekt | Jah |
| Taastumise nõustaja | Jah |
| Virtual Partner | Jah |
| Võistlus tegevusega | Jah |
| Segmendid | Jah |
| Automaatne kerimine | Jah |
| Physio TrueUp | Jah |
| Ühtne treeningustaatus | Jah |
| Nutikas tankimine | Jah |
Vabaõhutegevused | |
| ClimbPro tõusuplaneerija - Jalgrattasõit | Jah |
|---|---|
| ClimbPro - Rajad | Jah |
| ClimbPro - Vaba sõit | Jah |
Jalgrattasõidu funktsioonid | |
| Rajad | Jah |
|---|---|
| Hoiatused (käivitab alarmi, kui saavutate eesmärgid, sealhulgas aeg, distants, pulss või kalorid) | Jah |
| FTP (funktsionaalne lävivõimsus) | Jah |
| MTB dünaamika | Jah |
| Gravity MTB sõiduprofiili tugi (Downhill, Enduro, e-Enduro) | Jah |
| Ajastusväravad | Jah |
| Ühilduvus Varia™ radariga (tahavaateradar) | Jah |
| Ühilduvus Varia radari kaameraga | Jah |
| Ühilduvus Varia™ tuledega | Jah |
| Ühilduvus Varia esitule kaameraga | Jah |
| Võimsusanduri ühilduvus | Jah |
| Seadmesisene rajaja | Jah |
| Seadmesisene asukohaotsing | Jah |
| Võimsuse juhendaja | Jah |
| TopoActive kaardid - Jalgrattasõit | Jah |
| Trendline populaarsusmarsruudid - Jalgrattasõit | Jah |
| Populaarsuse soojuskaart | Jah |
| Rattasõidu dünaamika ühilduvus | Jah |
| eBike nutika ulatusega marsruudid | Jah |
Ühenduvus | |
| Edge® kaugjuhtimispult | Jah |
|---|---|
| Varia™ kaugjuhtimispult | Jah |
| ANT+™ elektrooniline käiguvahetus | Jah |
| Shimano Di2 Synchro Shift integreerimine | Jah |
| SRAM AXS integreerimine | Jah |
| Ülekande analüüs | Jah |
| Laiendatud ekraan (võimaldab Garmini kellal jagada andmekuvasid seadmes Edge®) | Jah |











