
Classic TEAM 20 ALU Roosa tütarlaste lastejalgratas (20")
0.0|0 arvustust
Tootekood: 20RAG-6-22
Tootja: Classic
Valige suurus või variant:
Tarne ja kättesaamine
Laos otsas
TEAM 20
Tootekood:
20RAG-6-22
| Ratta suurus | 20" |
|---|---|
| Raami materjal | alumiinium |
| Kaal | 9,20 |
| Käikude arv | 6 |
| Tagumine käiguvahetaja | Shimano Tourney TY-300 |
| Esihark, amort | kerge alumiinium |
| Piduri tüüp (ees / taga) | V-pidurid alumiinium |
| Rattad (ees / taga) | alumiinium 36H |
| Rehvid (ees / taga) | Kenda K-Rad 20x2.35" |
| Vändad | 32T alumiinium 127mm |
| Lisad | jalg, ketikaitse, helkurid |
Rėmo komplektacija
- Raam
- alloy
- Hark
- light alu
Käiguvahetussüsteem
- Tagumine käiguvahetaja
- Shimano Tourney TY-300
- Käikude arv
- 6
Pidurisüsteem
- Tagumised pidurid
- V-brakes alu
- Esimesed pidurid
- V-brakes alu
Rattad / Rehvid
- Rehvid
- Kenda K-Rad 20x2.35"
- Veljeksed
- alu 36H
Üldteave
- Lakipinnatöö
- Gloss
- Mudel
- TEAM 20











