
Classic STAR 20 valge tüdrukute lastejalgratas (20")
0.0|0 arvustust
Tootekood: 20G-6S-23
Tootja: Classic
Valige suurus või variant:
Tarne ja kättesaamine
Tule poodi järeleSaadaval pärast 2–3 h
Vilniuse kauplus · Konstitucijos pr. 23B, Vilnius
Kojuvedu14. mai – 18. mai
Pakiautomaadi tarne14. mai – 18. mai
STAR 20 TÜDRUK
Tootekood:
20G-6-23
| Ratta suurus | 20" |
|---|---|
| Raami materjal | teras |
| Kaal | 11,70 |
| Käikude arv | 6 |
| Tagavahetaja | Shimano Tourney TZ-500 |
| Esihark, amort | Teras |
| Piduri tüüp (ees / taga) | V-pidurid, alumiinium |
| Rattad (ees / taga) | alumiinium 36H |
| Rehvid (ees / taga) | Kenda Kwick 20x2.0" |
| Vändad | 32T 127mm alumiinium |
| Lisad | jalg, ketikaitse, helkurid |
Rėmo komplektacija
- Raam
- steel
- Hark
- steel
Käiguvahetussüsteem
- Tagumine käiguvahetaja
- Shimano Tourney TZ-500
- Käikude arv
- 6
Pidurisüsteem
- Tagumised pidurid
- V-brakes alu
- Esimesed pidurid
- V-brakes alu
Rattad / Rehvid
- Rehvid
- Kenda Kwick 20x2.0"
- Veljeksed
- alu 36H
Üldteave
- Lakipinnatöö
- Gloss
- Mudel
- STAR 20 GIRL











