
Classic STAR 20 valge tüdrukute lastejalgratas (20")
0.0|0 arvustust
Tootekood: 20G-6S-22
Tootja: Classic
Valige suurus või variant:
Tarne ja kättesaamine
Tule poodi järeleSaadaval pärast 2–3 h
Vilniuse kauplus · Konstitucijos pr. 23B, Vilnius
Kojuvedu14. mai – 18. mai
Pakiautomaadi tarne14. mai – 18. mai
STAR 20
Tootekood:
20G-6-22
| Ratta suurus | 20" |
|---|---|
| Raami materjal | teras |
| Kaal | 11,70 |
| Käikude arv | 6 |
| Tagumine käiguvahetaja | Shimano Tourney TZ-500 |
| Esihark, amort | Teras |
| Piduritüüp (ees / taga) | V-pidurid alu |
| Rattad (ees / taga) | alu 36H |
| Rehvid (ees / taga) | Kenda Kwick 20x2.0" |
| Vändad | 32T 127mm alu |
| Lisad | jalg, ketikaitse, helkurid |
Rėmo komplektacija
- Raam
- Steel
- Hark
- Steel
Käiguvahetussüsteem
- Tagumine käiguvahetaja
- Shimano Tourney TZ-500
- Käikude arv
- 6
Pidurisüsteem
- Tagumised pidurid
- V-brake Alu
- Esimesed pidurid
- V-brake Alu
Rattad / Rehvid
- Rehvid
- Kenda Kwick 20x2.0"
- Veljeksed
- alu 36H
Üldteave
- Lakipinnatöö
- Gloss
- Mudel
- STAR 20











