
Classic PRO 20 DISC ALU Gold lastejalgratas (20")
0.0|0 arvustust
Tootekood: 20BA-6SD-COL1-22
Tootja: Classic
Valige suurus või variant:
Tarne ja kättesaamine
Laos otsas
PRO 20 DISC
Tootekood:
20BA-6SD-COL1-22
| Ratta suurus | 20" |
|---|---|
| Raami materjal | alumiinium |
| Kaal | 12,30 |
| Käikude arv | 6 |
| Tagavahetaja | Shimano Tourney TY-300 |
| Esihark, amort | HL-565 40mm |
| Piduri tüüp (ees / taga) | Power BX-350 mehaaniline 160mm |
| Rattad (ees / taga) | alumiinium 36H |
| Rehvid (ees / taga) | Kenda K-Rad 20x2.35" |
| Vändad | 32T alumiinium 127mm |
| Lisad | jalg, ketikaitse, helkurid |
Rėmo komplektacija
- Esimese amortisaatori käik (mm)
- 40mm
- Raam
- Alloy
- Hark
- HL-565
Käiguvahetussüsteem
- Tagumine käiguvahetaja
- Shimano Tourney TY-300
- Käikude arv
- 6
Pidurisüsteem
- Tagumised pidurid
- Power BX-350 mechanical 160mm
- Esimesed pidurid
- Power BX-350 mechanical 160mm
Rattad / Rehvid
- Rehvid
- Kenda K-Rad 20x2.35"
- Veljeksed
- alu 36H
Üldteave
- Lakipinnatöö
- Gloss
- Mudel
- PRO 20 DISC











