
Classic AVENUE 20 ALU White laste jalgratas (20")
0.0|0 arvustust
Tootekood: 20GA-7EQ-22
Tootja: Classic
Valige suurus või variant:
Tarne ja kättesaamine
Laos otsas
AVENUE 20 ALU
Tootekood:
20GA-7EQ-22
| Ratta suurus | 20" |
|---|---|
| Raami materjal | sulam |
| Kaal | 12,90 |
| Käigud | 7 |
| Tagumine käiguvahetaja | Shimano Tourney TY-300 |
| Esihark, amort | kerge alumiinium |
| Piduri tüüp (ees / taga) | V-pidurid alumiinium |
| Rattad (ees / taga) | 36H alumiinium |
| Rehvid (ees / taga) | 20x1.75" |
| Vändad | 36T alumiinium 152mm |
| Lisad | porilauad, ketikaitse, korv, pakiraam, tugijalg, kell, helkurid |
Rėmo komplektacija
- Raam
- alloy
- Hark
- light alu
Käiguvahetussüsteem
- Tagumine käiguvahetaja
- Shimano Tourney TY-300
- Käikude arv
- 7
Pidurisüsteem
- Tagumised pidurid
- V-brakes alu
- Esimesed pidurid
- V-brakes alu
Rattad / Rehvid
- Rehvid
- 20x1.75"
- Veljeksed
- 36H alu
Üldteave
- Lakipinnatöö
- Matt
- Mudel
- AVENUE 20 ALU











