Cat Eye Padrone CC-PA100W spidomeeter / Analoogjuhtmevaba / Must
0.0|0 arvustust
Tootekood: 1604000N
Tootja: Cat Eye
Valige suurus või variant:
Tarne ja kättesaamine
Tule poodi järeleSaadaval 18. mai – 20. mai
Vilniuse kauplus · Konstitucijos pr. 23B, Vilnius
Kojuvedu19. mai – 22. mai
Pakiautomaadi tarne19. mai – 22. mai
Peamised omadused:
  • Suur ekraan: kergesti loetavad numbrid ja teave tagavad suurepärase nähtavuse sõidu ajal.
  • ClickTec™ nupuliides: mugav juhtimine kompuutri ekraanile vajutades.
  • Kompaktne disain: kaalub vaid 31,5 g ja on mõõtmetega 67,5 x 43,0 x 14,5 mm.
  • Kohandatavus: toetab rehvisuuruseid vahemikus 100 mm kuni 3999 mm (vaikimisi 2096 mm).