






Black Inc Thirty Clincher + CeramicSpeed ketaspiduritega (SHIMANO) jooksude komplekt
Black Inc Thirty Clincher + CeramicSpeed ketaspiduritega (SHIMANO) jooksude komplekt
Black Inc THIRTY jooksude komplekt on ideaalse kergekaalulise tõusujooksu kehastus. Tänu väikesele pöörlevale massile tagab see kohese kiirenduse, kui tee tõuseb, ning laiem veljeprofiil suurendab stabiilsust laskumistel.
ÜLEVAADE
Kuna peaaegu iga sõit koosneb erinevatest maastikest, pakub Black Inc THIRTY süsinikjooksude komplekt sellist kerget jõudlust, mis muudab need tõusudel unistuseks, pakkudes samal ajal piisavalt aerodünaamilist eelist tuule lõikamiseks. Vastupidavuse tase ületab tavalisi maanteeratta jookse, muutes Black Inc THIRTY piisavalt tugevaks ka kruusasõiduks ja võistlusteks.
Saadaval ketaspiduri ja veljepiduri versioonidena, Black Inc THIRTY Clincher-veljed on valmis kasutamiseks tubeless-süsteemiga ja ideaalsed ratturitele, kes eelistavad vaheldusrikkaid marsruute. Olemas on ka tubular-versioon nii velje- kui ketaspiduri konfiguratsioonis, mida kasutavad nii meie sponsoreeritud profiratturid kui ka kõik need, kes soovivad hoida jooksu kaalu võimalikult madalana. Valmistatud ülitugevate süsinikkiudude segust, on iga velje süsinikkonstruktsioon optimeeritud maksimeerimaks tugevuse ja kaalu suhet.
21 mm sisemise ja 30 mm välise veljelaiusega sobivad THIRTY veljed suurepäraselt 28 mm või laiemate rehvidega. Rehvi ja velje vaheline ühtlane üleminek parandab aerodünaamilist jõudlust, samas kui laiemate tubeless-rehvide kasutamine suurendab mugavust ja kurvide läbimise võimekust. Tegelikult soovitame nende velgedega mitte kasutada rehve, mis on kitsamad kui 25 mm. Veljepiduri versioonil on patenteeritud tekstuuriga pidurduspind, mis koos Black Inc’i spetsiaalsete piduriklotsidega parandab pidurdustõhusust nii kuivades kui märgades tingimustes.
THIRTY jooksude komplektil on patenteeritud CNC-töödeldud alumiiniumist rummukestad koos madala hõõrdeteguriga CeramicSpeed laagritega nii velje- kui ketaspiduri variantides. See täiustatud disain koos ülegabariidilise rummuteljega muudab rattad veeremise tundelt igavesti pöörlevateks, samas kui jõuülekanne paigalt startides või grupi eest rünnates tagab, et võimsus ega hoog ei läheks kaotsi. THIRTY on saadaval Shimano, XDR ja Campagnolo vabajooksukasseti korpusega. Sirged (straight-pull) velje- ja ketaspiduri rummud töötavad hõlpsalt SAPIM CX-SPRINT ja CX-RAY Aero Butted sirgete kodaratega. Kaalu võimalikult madalana hoidmiseks kasutavad Clincher-versioonid sisemisi alumiiniumist niplaid, samas kui tubular-versioonidel on hoolduse hõlbustamiseks välimised alumiiniumist niplid.
Vallutage järgmine tõus ja läbige laskumised enesekindlalt Black Inc THIRTY süsinikjooksude komplektiga.
OMADUSED:
- Patenteeritud CNC-töödeldud alumiiniumist rummukest
- Tubeless-ühilduv
- Ülegabariidiline rummutelg
- Kohandatud CeramicSpeed laagrid
- Võimalus kasutada madalat rehvirõhku koos tubeless-rehvidega
- Minimaalne soovitatav rehvisuurus: 700 x 25C
TEHNILISED ANDMED
| Veljepiduriga jooksude komplekti kaal | 1390 g |
| Ketaspiduriga jooksude komplekti kaal | 1490 g (Shimano) |
| Veljepiduri rumm | Black Inc + CeramicSpeed sirgete kodaratega rummukomplekt |
| Ketaspiduri rumm | Black Inc + CeramicSpeed sirgete kodaratega ketaspiduri rummukomplekt |
| Kodarad | CX-SPRINT ja CX- RAY Aero Butted sirged kodarad |
| Clincheri niplid | Sisemised alumiiniumist niplid |
| Tubulari niplid | Välimised alumiiniumist niplid |
| Velje kõrgus (clincher) | 30 mm |
| Velje kõrgus (tubular) | 35 mm |
| Velje välimine laius | 30 mm |
| Velje sisemine laius | 21 mm |
| Soovitatav rehvilaius | 28 mm või laiem |
Mida jooksude komplekt sisaldab?
- (2) Tubeless-ventiilid
- Ventiilisüdamiku eemaldaja
- Kiirkinnitused (ainult veljepidurile)
- Lisaks Tubeless-veljelint
- Black Inc kleebiste komplekt
Tänu erinevate arvutimonitoride, telefonide ja tahvelarvutite ekraanide eraldusvõime seadetele võib toote värv või toon erinevates seadmetes erineda fotol nähtust, st see ei pruugi vastata tegeliku toote värvile või toonile.











