





Black Inc 48//58 Clincher + CeramicSpeed ketaspiduritega (SHIMANO) White Label rattakomplekt
"Black Inc" 48//58 Clincher + "CeramicSpeed" ketaspiduritega (SHIMANO) rattakomplekt valge kirjaga
Keskendudes erakordsele aerodünaamikale, kasutab "Black Inc 48|58" rattakomplekt ees 48 mm ja taga 58 mm erineva sügavusega pöidasid, et tagada stabiilsus tugeva tuule ja mis tahes külgkalde nurga korral. Mini-hook pöia laius on kohandatud kaasaegsetele 28 mm tubeless- või Clincher-rehvidele, võimaldades laia rehvivalikut.
Ülevaade
"Black Inc 48|58" rattakomplekt, mis on loodud täiendama tõhusat "Factor OSTRO VAM" aerodünaamikat, põhineb madalamal 48 mm esipöial ja sügavamal 58 mm tagapöial, et suurendada stabiilsust tuulistes tingimustes.
23 mm sisemine pöia laius koos mini-bead hook pöiaga on optimeeritud 28 mm tubeless- ja clincher-rehvide jaoks. Pöiad on kinnitatud suure äärikuga rummude külge kergete ja vastupidavate süsinikkiust kodaratega, muutes "Black Inc 48|58" uskumatult tugevaks ja väga kergeks rattakomplektiks.
Tehnilised andmed
| Kodarad | 20 Black Inc Straightpull Aero süsinikkodarad |
| Kodara muster | 2x/2x |
| Nipplid | Black Inc Oversize Internal Alloy |
| Kaal | Shimano: 1290g (ees: 540g, taga: 750g) *Kaal ei sisalda tubeless-teipi ega teatud metallosi. |
| Ühilduvus | Shimano HG 11/12-käigulised kassetid |
| Rumm | Eesmine: HU-08 High Flange Alloy Body WT Tagumine: HU-08 High Flange Alloy Body WT |
| Rummude laius | Eesmine: 100mm / Tagumine: 142mm |
| Telje tüüp | 12mm Thru Axle |
| Laagrid | Black Inc + CeramicSpeed WT |
| Piduriketta kinnitus | Center Lock |
| ASTM klassifikatsioon | Level 1 |
| Materjal | High Modulus süsinikkiud (T-700/ T-800/ T-1100) |
| Viimistlus | UD läikiv selge kate |
| Rehvi ühilduvus | Tubeless ja Clincher (koos sisekummiga) |
| Rehvide sobivus | Tubeless / Tubeless Ready / Clincher |
| Soovitatav rehvimõõt | 700c x 28mm |
| Pöia kõrgus | Ees: 48mm / Taga: 58mm |
| Pöia laius | Sisemine: 23mm / Välimine: 29mm |
| Pöia kleebised | Vesisiirdekleebised läikiva kattega |
| Kokkupanek | 48|58 meistrite käsitööna valminud rattad on kontrollitud uusimate elektrooniliste seadmetega. See protsess tagab iga ratta kvaliteedi, jõudluse ja töökindluse. |
Lisatarvikud
- Tubeless-ventiilid
- Tubeless-teip
- Ventiili pikendused (Presta)
- Ventiili südamiku eemaldamise tööriist
Erinevate arvutimonitoride, telefonide ja tahvelarvutite ekraanide resolutsiooni seadete tõttu võib toote värv või toon erinevates seadmetes erineda fotol nähtavast toote värvist või toonist, st toote värv või toon võib tegelikkuses erineda.











