
TUFO Comtura Duo 28-622/700x28C Black/Black kokkupandav rehv
Vilniuse kauplus · Konstitucijos pr. 23B, Vilnius
TUFO Comtura Duo 28-622/700x28C Black/Black kokkupandav rehv
Comtura Duo on universaalne võidusõidurehv, millel on suurepärane torkekindlus ja pikk kasutusiga. See toimib kõikjal ja alati vastavalt teie kõrgeimatele ootustele. Turvise all olev Vectran-torkekaitse ei paku mitte ainult parimat võimalikku kaitset torkeaukude vastu, vaid tagab ka suurepärase kurviläbivuse ja stabiilsuse.
Rehvi külgedel on 120 TPI ja turvise all 240 TPI. Spetsiaalne Silica-kummi segu tagab suurepärase haarduvuse ja veojõu nii kuivades kui ka märgades tingimustes.
| Toote nimi: | Tufo Comtura Duo kokkupandav rehv - 28-622 |
| Tootja: | Tufo |
| Tootekood: | TUF313179 |
| Tegevus: | Jalgrattasport |
| Kasutusala: | Maanteeratas |
| Ratta suurus: | 28" (622mm) |
| Rehvi tüüp: | Kokkupandav rehv |
| Õhurõhk: | 6-8bar |
| ETRTO: | 28-622 |
| Rehvi omadused: | Skinwall |
| Karkassi tihedus: | 240TPI/EPI |
| Rehvi laius: | 28mm |
| Mudeliaasta: | 2023 |
| Kollektsioon: | Aastaringselt |
| Värv: | Must |
| Kaal: | 250g |
Erinevate arvutimonitoride, telefonide ja tahvelarvutite ekraanide resolutsiooni seadete tõttu võib toote värv või toon erinevates seadmetes erineda pildil nähtavast ehk mitte vastata tegelikule toote värvile või toonile.











