
TUFO Comtura Duo 28-622/700x28C Black/Beige kokkupandav rehv
Vilniuse kauplus · Konstitucijos pr. 23B, Vilnius
TUFO Comtura Duo 28-622/700x28C Black/Beige kokkupandav rehv
Comtura Duo on universaalne võidusõidurehv, mis pakub suurepärast torkekindlust ja pikemat läbisõitu. See toimib kõikjal ja alati vastavalt teie kõrgeimatele ootustele. Vectran torkekaitse rehvi mustri all ei paku mitte ainult parimat võimalikku kaitset torkeaukude eest, vaid tagab ka suurepärase juhitavuse kurvides ja stabiilsuse.
Rehvi karkassil on 120 TPI külgseintel ja 240 TPI rehvimustri all. Spetsiaalne Silicia rehvisegu tagab suurepärase haarduvuse ja veojõu nii kuivades kui ka märgades tingimustes.
| Toote nimetus: | Tufo Comtura Duo kokkupandav rehv - 28-622 |
| Tootja: | Tufo |
| Tootekood: | TUF313179 |
| Tegevusala: | Jalgrattasõit |
| Jalgratta kasutusala: | Maanteeratas |
| Ratta suurus: | 28" (622mm) |
| Rehvi tüüp: | Kokkupandav rehv |
| Õhurõhk: | 6-8bar |
| ETRTO: | 28-622 |
| Rehvi omadused: | Skinwall |
| Karkassi tihedus: | 240TPI/EPI |
| Rehvi laius: | 28mm |
| Mudeliaasta: | 2023 |
| Kollektsioon: | Kogu aasta |
| Värv: | Must |
| Kaal: | 250g |
Erinevate arvutimonitoride, telefonide ja tahvelarvutite ekraanide resolutsiooni seadete tõttu võib toote värv või toon erinevates seadmetes erineda fotol nähtust, st ei pruugi vastata toote tegelikule värvile või toonile.











