
TUFO Comtura Duo 25-622/700x25C Must/Beez kokkupandav rehv
Vilniuse kauplus · Konstitucijos pr. 23B, Vilnius
TUFO Comtura Duo 25-622/700x25C Must/Beez kokkupandav rehv
Comtura Duo on universaalne võistlusklassi rehv, mis tagab suurepärase torkekindluse ja läbisõidu. See täidab kõik teie kõrgeimad ootused igal ajal ja igal pool. Turvise all asuv Vectrani torkekaitse ei paku mitte ainult parimat võimalikku kaitset torkeaukude vastu, vaid tagab ka suurepärase kurvides püsimise ja stabiilsuse.
Rehvi karkassi külgedel on 120 TPI ja turvise all 240 TPI. Spetsiaalne Silica kummisegu tagab suurepärase haarduvuse ja veojõu nii kuivades kui ka märgades oludes.
| Toote nimi: | Tufo Comtura Duo kokkupandav rehv – 25-622 |
| Tootja: | Tufo |
| Tootekood: | TUF313165 |
| Tegevus: | Jalgrattasport |
| Kasutusala: | Maanteeratas, treening, võistlus |
| Ratta suurus: | 28″ (29″) (622mm) |
| Rehvi tüüp: | Kokkupandav rehv |
| Rehvirõhk: | 6-9bar |
| ETRTO: | 25-622 |
| Rehvi omadused: | Skinwall |
| Karkassi tihedus: | 240TPI/EPI |
| Rehvi laius: | 25 mm |
| Mudeliaasta: | 2021 |
| Kaal: | 225g |
Erinevate arvutimonitoride, telefonide ja tahvelarvutite ekraaniseadete tõttu võib toote värv või toon erinevates seadmetes erineda fotol nähtust, st ei pruugi vastata tegelikkuses oleva toote värvile või toonile.











