
TUFO Comtura Duo 25-622/700x25C Black/Black kokkupandav rehv
Vilniuse kauplus · Konstitucijos pr. 23B, Vilnius
TUFO Comtura Duo 25-622/700x25C Black/Black kokkupandav rehv
Comtura Duo on universaalne võidusõidu rehv, mis pakub suurepärast torkekindlust ja täiendavat läbisõitu. Toimib kõikjal ja igal ajal vastavalt teie kõrgeimatele ootustele. Turvise all olev Vectran torkekaitse ei paku mitte ainult parimat võimalikku torkekindlust, vaid tagab ka suurepärase kurvides püsimise ja stabiilsuse.
Karkassil on külgseintel 120 TPI ja turvise all 240 TPI. Spetsiaalne Silicia turvisesegu tagab suurepärase haarduvuse ja veojõu nii kuivades kui ka märgades tingimustes.
Omadused
| Toote nimi: | Tufo Comtura Duo kokkupandav rehv - 25-622 |
| Tootja: | Tufo |
| Tootekood: | TUF313165 |
| Tegevus: | Jalgrattasõit |
| Kasutusala: | Maanteeratas |
| Ratta suurus: | 28" (622mm) |
| Rehvi tüüp: | Kokkupandav rehv |
| Õhurõhk: | 6-9bar |
| ETRTO: | 25-622 |
| Rehvi omadused: | Skinwall |
| Karkassi tihedus: | 240TPI/EPI |
| Rehvi laius: | 25mm |
| Mudeliaasta: | 2022 |
| Kaal: | 225g |
Erinevate arvutimonitoride ning telefonide ja tahvelarvutite ekraanide resolutsiooni seadete tõttu võib toote värv või toon erinevates seadmetes erineda fotol nähtavast, st ei pruugi vastata tegelikkuses oleva toote värvile või toonile.











