
TUFO Comtura 5 TR 28-622/700x28C Black/Beige Tubeless kokkupandav rehv
Vilniuse kauplus · Konstitucijos pr. 23B, Vilnius
TUFO Comtura 5 TR 28-622/700x28C Black/Beige Tubeless kokkupandav rehv
Comtura 5 TR on loodud pakkuma väga usaldusväärseid ja kauakestvaid sisekummita rehve hea hinnaga. Kuigi see mudel on meie algtaseme sisekummita rehv, pakub see kõrget jõudlust.
TR (Tubeless Ready)
Sisekummita kasutamiseks valmis (Tubeless Ready) aramiidist kokkupandav rant, mis võimaldab säästa kaalu, saavutada väiksema veeretakistuse ja maksimaalse vastupidavuse.
SPC Silica
Tufo kasutab seda suure jõudlusega segu enamikus oma maanteerehvides. 66 Shore (A) kõvadusindeksiga sünteetilise ja loodusliku kummi segu koos aktiivse ränidioksiidi täiteainega tagab suurepärase haarduvuse märjal teel ja madala veeretakistuse.
Puncture Proof Ply
CRCA-tugevdusega kummist võrkkomposiitkiht.
| Toote nimi: | Tufo Comtura 5 TR kokkupandav rehv – Tubeless Ready – 28-622 |
| Tootja: | Tufo |
| Tootekood: | TUF440684 |
| Tegevusala: | Jalgrattasõit |
| Kasutusala: | Maanteeratas, treening |
| Ratta suurus: | 28″ (29″) (622mm) |
| Rehvi tüüp: | Kokkupandav rehv, Tubeless Ready, Tubeless UST |
| Rehvirõhk: | 5-7bar |
| ETRTO: | 28-622 |
| Karkassi tihedus: | 375TPI/EPI |
| Rehvi laius: | 28 mm |
| Mudeliaasta: | 2021 |
| Värv: | Must – Beež |
| Kaal: | 260g |
Erinevate arvutimonitoride, telefonide ja tahvelarvutite ekraanide eraldusvõime seadete tõttu võib toote värv või toon erinevates seadmetes erineda fotol nähtust, st ei pruugi vastata tegelikkuses oleva toote värvile või toonile.











