
TUFO Comtura 5 TR 25-622/700x25C Black/Black Tubeless kokkupandav rehv
Vilniuse kauplus · Konstitucijos pr. 23B, Vilnius
TUFO Comtura 5 TR 28-622/700x28C Black/Beige Tubeless kokkupandav rehv
Comtura 5 TR on loodud pakkuma väga usaldusväärseid ja kauakestvaid tubeless-rehve hea hinnaga.
Kuigi tegemist on meie algtaseme tubeless-rehvi mudeliga, pakub see suurepärast jõudlust.
TR (Tubeless Ready) Tubeless Ready kokkupandav aramiidist äär, mis võimaldab säästa kaalu, saavutada madalama veeretakistuse ja maksimaalse vastupidavuse.
SPC Silica Tufo kasutab seda suure jõudlusega segu enamikus oma maanteerehvides.
66 Shore (A) kõvadusindeksiga sünteetilise ja loodusliku kummi segu koos aktiivse ränidioksiidi täiteainega tagab suurepärase haarduvuse märjal teel ja madala veeretakistuse.
Puncture Proof Ply
CRCA-tugevdatud kummist võrkkomposiitkiht.
| Toote nimi: | Tufo Comtura 5 TR kokkupandav rehv – Tubeless Ready – 28-622 |
| Tootja: | Tufo |
| Tootekood: | TUF440684 |
| Tegevus: | Jalgrattasõit |
| Kasutusala: | Maanteeratas, treening |
| Ratta suurus: | 28″ (29″) (622mm) |
| Rehvi tüüp: | Kokkupandav rehv, Tubeless Ready, Tubeless UST |
| Rehvirõhk: | 5-7bar |
| ETRTO: | 28-622 |
| Karkassi tihedus: | 375TPI/EPI |
| Rehvi laius: | 28 mm |
| Mudeliaasta: | 2021 |
| Värv: | Must |
| Kaal: | 260g |
Erinevate arvutimonitoride, telefonide ja tahvelarvutite ekraanide resolutsiooni seadete tõttu võib toote värv või toon erinevates seadmetes erineda pildil nähtavast, st ei pruugi vastata toote tegelikule värvile või toonile.











