

MagicShine SEEMEE 50 / Must USB-ga laetav tagatuli
MagicShine SEEMEE 50 / Must USB-ga laetav tagatuli
OPTILLUMIN LÄÄTS
Tagab muljetavaldava kuni 50 luumenise hoiatustule, tänu millele olete külgedelt erakordselt hästi nähtav, märksa suurema kui 260° nurga all.
AUTOMAATNE GRUPI SÜNKRONISEERIMINE
Grupisõidu režiimil on uuenduslik automaatse sünkroniseerimise funktsioon, mis võimaldab seadistada kõik teie grupi SEEMEE 50 tuled vilkuma ühtemoodi ilma keeruliste seadistusteta – suurendage nähtavust teel ja looge ühtne meeskonnavaim.
*Stabiilse ühenduse ja optimaalse hoiatusmõju tagamiseks ei tohi tagatulede vaheline kaugus ületada 10 meetrit.
KERGESTI LOETAV INDIKAATOR
Klõpsake lihtsalt lülitit, et näha, kui palju energiat on järele jäänud.
LAETAV USB-C ÜHENDUSE KAUDU
Tänu USB-C laadimispordile ei saa aku kunagi tühjaks. Kiire 2-tunnine täislaadimine.
KERGESTI PAIGALDATAV
Universaalne silikoonrihmaga kinnitus tagab kiire, lihtsa ja kindla kinnitumise enamiku sadulapostide külge.
IPX6 VEEKINDLUS
SEEMEE 50-l on IPX6 veekindluse klass, mistõttu on see äärmiselt töökindel ka ebasoodsates ilmastikutingimustes.
Tehnilised andmed
| Spetsifikatsioonid | Parameeter |
|---|---|
| Max luumen | 50 LM |
| Valgusallikas | COB LED-id |
| Nähtavusnurk | 260° |
| Nähtavuskaugus | 1000 m |
| Tööaeg | Max 30,5 tundi |
| Veekindluse klass | IPX6 |
| Laadija | USB-C |
| Laadimisaeg | 2 tundi (5V, 1A) |
| Aku | 3,7V 430mAh |
| Kaal | 28 g (0,99 untsi) |
| Mõõdud | 2,56 tolli * 0,55 tolli * 1,06 tolli (65mm * 14mm * 27mm) |
| Materjal | PC+ABS |
| Kinnitussüsteem | O-RÕNGAS kinnitus |











