



MagicShine RAY 2600B / Must / USB-laetav esituli
Vilniuse kauplus · Konstitucijos pr. 23B, Vilnius
MagicShine RAY 2600B / Must / USB-laetav esituli
Kirjeldus
RAY 2600B kahe valgusdioodiga, mis kiirgavad kuni 2600 luumenit valgust, saadab teid turvaliselt igas olukorras.
Lähivalgustuse prožektor ja kaugtuledega hübriidvalgusti tagavad katvuse ja kauguse, olles enam kui võimeline liikuma linnatänavatelt keerukale maastikule.
Ühendage valgusti "Magicshine" rakendusega, lisage uusi režiime või reguleerige heledusseadeid vastavalt oma konkreetsetele vajadustele.
Sisseehitatud nutika anduri abil lülitub valgus tunnelisse sisenedes automaatselt eredamale kiirele või jääb peatuses seisma jäädes unerežiimile, et energiat säästa.
(Esimesel kasutamisel eemaldage nööpaku küljest plastist osa.)
RAY 2600B toidab 6700 mAh aku, mistõttu võib see uhkeldada muljetavaldava 14,5-tunnise tööajaga. Kasutage USB-C laadimis- ja tühjenduspesa aku laadimiseks või sõidu ajal välisseadmete, nagu rattakompuutrite või nutitelefonide laadimiseks.
Valige soovitud heledusseade valgustil asuva suurendamise ja vähendamise nupu abil. Täpsed indikaatorid valgustil ja kaugjuhtimispuldil näitavad aku järelejäänud mahtuvust. Režiimide mälufunktsioon võimaldab kiiresti järgmisele sõidule sukelduda.
RAY 2600B saab kasutada ka kiivrivalgustina, mis pakub täiendavaid valgusallikaid. Tänu sellele saate öösel turvalisemalt sõita.
Alumiiniumkorpus hajutab hästi soojust ja on vastupidav elementidele, kaitstes valgustit ka vihma või märja teekatte korral.
Tehnilised kirjeldused
| Spetsifikatsioonid | Parameeter |
|---|---|
| Max luumen | 2600 LM |
| Valgusallikas | SST-40-WCS-F50-P2/N5 *2 |
| Max ulatus | 183 m |
| MAX tööaeg | 15 tundi |
| Sobiv juhtraud | 25,4 mm, 28,6 mm, 31,8 mm, 35 mm, aero-lenks |
| Heleduse andur | Toetatud |
| Vibratsiooniandur | Toetatud |
| Kaugjuhtimise võimalus | Toetatud |
| Valguskiire intensiivsus | 8400 CD |
| Lääts/reflektori tüüp | TIR optiline lääts |
| Veekindlus | IPX6 |
| Aku | 3,6V 6700mAh |
| Laadija | USB-C |
| Laadimisaeg | 3,5 tundi (5V 2A) |
| Kaal | 190 g / 6,70 untsi |
| Mõõdud | 96*41*27 mm / 3,78*1,61*1,06 tolli |
| Garantii | 2-aastane garantii |
| Korpuse materjal | Alumiiniumsulam |
| Kinnitussüsteem | Garmin kinnitus |
Mis on karbis?
RAY 2600B *1
Juhtraua kinnitus *1
GoPro adapter *1
MJ-6508 kaugjuhtimispult (koos rihmaga) *1
Ühilduvad rihmad *4
3 mm kuuskantvõti *1
USB-C kaabel *1











