
Lee Cougan Rebel mägiratas
0.0|0 arvustust
Tootja: Lee Cougan
Valige suurus või variant:
Tarne ja kättesaamine
Laos otsas
Spetsifikatsioon
Varustus
Rattad
Pidurid
Kaal
Toote tegelik välimus võib fotodest erineda*
| Värv | Must |
| Raam | Alumiinium |
| Esihark | RST Blaze RL |
| Hargi käik | 100mm |
Varustus
| Esivahetaja | Shimano Tourney |
| Tagavahetaja | Shimano Acera RD-M360 |
| Käiguvahetuslingid | Shimano Acera |
| Vändad | Shimano Tourney 42-32-22 |
| Kassett | Shimano HG200 |
| Käikude arv | 24 |
Rattad
| Esirumm | Woz Loose Ball, 36H, Qr9mm |
| Tagarumm | Woz Loose Ball, 36H, Qr9mm |
| Rehvid | Mitas Ocelot 2.1 |
| Veljed | Woz Loose Ball, 36H, Qr9mm |
Pidurid
| Esipidurid | JAK-Y2 NUTT |
| Tagapidurid | JAK-Y2 NUTT |
| Pidurilingid | JAK-Y2 NUTT |
| Ketaspidurid | Jah |
Kaal
| S: 14.6KG | M: 14.6KG | L: 14.6KG | XL: 14.6KG |
Toote tegelik välimus võib fotodest erineda*
| Suurus | S (17") | M (19") | L (21") |
| Soovitatav pikkus (cm) | 172-180 | 180-188 | 188-200 |











