










1 / 11
Kross Trans 2.0 linnaratas
0.0|0 arvustust
Tootja: KROSS
Valige suurus või variant:
Tarne ja kättesaamine
Laos otsas
KROSS TRANS 2.0
Kross Trans 2.0 tagab mugava ja kerge sõidu. See sobib ideaalselt nii jalgrattateedel kui ka linnas sõitmiseks. Tänu oma geomeetriale võimaldab ratas sõita püstises asendis, mis lisab mugavust, justkui istuksite tugitoolis. Mudel on saadaval nii naiste kui ka meeste raamiversioonina.
Komponendid
KROSS Trans 2.0 mudelil on V-pidurisüsteem, mis tagab hea pidurduskvaliteedi. Käiguvahetussüsteem koosneb kvaliteetsetest Shimano komponentidest. Shimano Tourney TY300 tagumine käiguvahetaja koos Shimano Tourney TY510 esimese käiguvahetajaga tagab sujuva käiguvahetuse isegi raskematel tõusudel. KROSS-i esiamort tagab vibratsiooni summutamise ebatasasel pinnal ja vähendab käte väsimust.
Tehnoloogiad
Oleme rattale lisanud ka Hi-Strength tehnoloogiaga valmistatud tagumise pakiraami, tänu millele saate ohutult vedada rasket pagasit. KROSS Trans 2.0 raam on valmistatud 6061 alumiiniumisulamist, mis muudab ratta jäigaks ja vastupidavaks. Samas on tegemist üsna kerge sulamiga, mistõttu on seda lihtne transportida. Lisaks on raam kaetud pulbervärviga, mis tähendab värvikihi vastupidavust ja kaitset mehaaniliste kahjustuste ning kriimustuste eest.
Spetsifikatsioon
Varustus
Rattad
Pidurid
Komponendid
Kaal
| Värv | Hall |
| Raam | Alumiinium |
| Esihark | Kross |
| Esihargi käik | 30mm |
Varustus
| Esimene käiguvahetaja | SHIMANO TOURNEY TY510 |
| Tagumine käiguvahetaja | SHIMANO ALTUS M310 |
| Käiguvahetajad | SHIMANO EF500 |
| Vändad | SR SUNTOUR |
| Kassett | SHIMANO MF TZ500 14-28T |
| Käikude arv | 21 |
| Keskjooks | FP-B902 |
| Kett | YBN S50 |
Rattad
| Esirumm | GL-B01F-QR |
| Tagarumm | GL-B01R-QR |
| Pöiad | Kross |
Pidurid
| Esipidurid | V-BRAKE |
| Tagapidurid | V-BRAKE |
| Pidurilingid | SHIMANO EF500 |
| Kettaspidurid | Ei |
Komponendid
| Sadul | KROSS D226K |
| Kaelakausid | FP-H815 O1-1/8" |
| Käepidemed | KROSS GRIPPEN |
| Pedaalid | FP-804 |
Kaal
| S: 15.79 KG | M: 15.79 KG | L: 15.79 KG | XL: 16.2KG |
| Suurus | S (17") | M (19") | L (21") | XL (23") |
| Soovitatav pikkus (cm) | 158-170 | 168-180 | 178-190 | 188-200 |











