











1 / 12
KROSS Lille 3 naiste linnajalgratas
0.0|0 arvustust
Tootja: KROSS
Valige suurus või variant:
Tarne ja kättesaamine
Laos otsas
„Le Grand Lille“ 3
Jalgratas peab olema mitte ainult funktsionaalne, vaid ka ilus, mistõttu lõime Lille naiste jalgrataste sarja, et iga naine saaks elegantselt linnatänavatel vurada.
RAAM JA KAHVEL
| RAAMI LAKK | MATTE |
| RAAM | ALUMINIUM |
| KAHVEL | STEEL |
| KAHVLI KÄIK | PUUDUB |
| TAGAHARK | PUUDUB |
| TAGAMORTISAATOR | PUUDUB |
VARUSTUS
| ESIVAHETAJA | PUUDUB |
| TAGAVAHETAJA | SHIMANO NEXUS |
| KÄIGUVAHETUSHOOVAD | SHIMANO NEXUS |
| VÄNT | CYCLONE |
| KETIRATTAD | 38T/170MM |
| KASETT | PUUDUB |
| KASETI HAMMASTE ARV | PUUDUB |
| KÄIGUD | 3 |
| KESKJOOKS | FP-B902 |
| KETT | 1/2"X1/8" |
RATTAD
| ESIMENE RUMM | ALUMINIUM |
| TAGUMINE RUMM | SHIMANO NEXUS SG-3R40 |
| REHVID | 26"X1,75" |
| PÖIAD | KROSS |
PIDURID
| ESIPIDURID | V-BRAKE |
| TAGAPIDURID | V-BRAKE |
| PIDURIHOOVAD | ALUMINIUM |
| KETASPIDURID | PUUDUB |
KOMPONENDID
| JUHTRAUD | STAL |
| STEM | ALUMINIUM |
| SADUL | VELO VL-6049 |
| SADULAPOST | ALUMINIUM 27,2X350 |
| KAELUS | FP-H815 O1-1/8" |
| KÄEPIDEMED | SYNTHETIC LEATHER |
| PEDAALID | FP-804 |
KAAL
| KAAL | S: 15 KG; M: 15 KG |











