FSA 386EVO BB-PF4002/86/19 keskjooks / 86.5 mm / 46 mm / 19 mm võllile
0.0|0 arvustust
Tootekood: 200-0056000010
Tootja: FSA
Valige suurus või variant:
Tarne ja kättesaamine
Tule poodi järeleSaadaval 18. mai – 20. mai
Vilniuse kauplus · Konstitucijos pr. 23B, Vilnius
Kojuvedu19. mai – 22. mai
Pakiautomaadi tarne19. mai – 22. mai
See keskjooks on loodud ühildama 386EVO standardit raami erinõuetega, tagades optimaalse jäikuse ja vastupidavuse. See on ideaalne valik jalgratturitele, kes otsivad kvaliteetset komponentide integreerimist, mis vastab 86,5 mm korpuse laiusele ja 19 mm võlli läbimõõdule.
Põhiomadused:
  • Ühilduvus: mõeldud kasutamiseks 386EVO tüüpi süsteemide ja vastavate mõõtmetega raamidega
  • Raami korpuse laius: ühildub 86,5 mm laiuste keskjooksu korpustega
  • Läbimõõt: optimeeritud 46 mm Press-Fit raami pesadele
  • Võlli ühilduvus: kohandatud 19 mm läbimõõduga võllidele