


1 / 3
Forerunner 745 GPS EU/PAC Black garmin kell
0.0|0 arvustust
Tootekood: 6PW003085
Tootja: Garmin
Valige suurus või variant:
Tarne ja kättesaamine
Laos otsas
SOBIB IGASSE KESKKONDA
„Forerunner 745“ saate kasutada kõikjal, kus te treenite. See kell suudab salvestada kuni 200 intensiivset jooksu, rattasõitu ja pikka ujumist.
VASTUPIDAV JA MUGAV
„Forerunner 745“ on mugav treeninguteks, võistlusteks ja igapäevaeluks. See on meie väikseim ja kergeim nutikas jooksu- ja triatlonikell.
Üldine | |
| KLAASI MATERJAL | „Corning® Gorilla® Glass DX“ |
|---|---|
| KESTA MATERJAL | Fiiberklaasiga tugevdatud polümeer |
| ÜHILDUV „QUICKFIT™“ KELLARIHMAGA | jah (22 mm) |
| RIHMA MATERJAL | Silikoon |
| FÜÜSILISED MÕÕTMED | 43,8 x 43,8 x 13,3 mm |
| VÄRVILINE EKRAAN | |
| EKRAANI SUURUS | 30,4 mm (1.2") diameeter |
| EKRAANI ERALDUSVÕIME | 240 x 240 pikslit |
| EKRAANI TÜÜP | Päikesevalguses loetav, transflektiivne, pikslite-mälu (MIP) tehnoloogia |
| KAAL | 47 g |
| AKU KESTVUS | Nutikella režiim: kuni 7 päeva GPS-režiim muusikaga: kuni 6 tundi GPS-režiim ilma muusikata: kuni 16 tundi „UltraTrac™“-režiim: kuni 21 tundi |
| VEEKINDLUSE HINNANG | 5 ATM |
| MÄLU / AJALUGU | 200 tundi tegevuste andmeid |
Kella funktsioonid | |
| AEG / KUUPÄEV | Jah |
|---|---|
| GPS-I AJASÜNKROONIMINE | |
| AUTOMAATNE SUVEAEG | |
| ÄRATUSKELL | |
| TAIMER | |
| STOPPER | |
| PÄIKESETÕUSU / PÄIKESELOOJA AJAD | |
Tervise jälgimine | |
| RANDMEPÕHINE SÜDAME LÖÖGISAGEDUS (PIDEV, IGA SEKUND) | |
|---|---|
| IGAPÄEVANE PUKEKEA SÜDAME LÖÖGISAGEDUS | |
| EBAHARILIKU SÜDAME LÖÖGISAGEDUSE HOIATUSED | Jah (kõrge ja madal) |
| HINGAMISSAGEDUS (24X7) | |
| PULSS-OKSÜMEETRIA, VERE HAPNIKUSISALDUS | Jah (kohene kontroll ja vabatahtlik aklimatiseerumine kogu päeva vältel ja une ajal) |
| FÜÜSILISE VORMISOLEKU VANUS | Jah (rakenduses) |
| „BODY BATTERY™“ ENERGIAMONITOR | |
| KOGUPÄEVANE STRESSI JÄLGIMINE | |
| LÕÕGASTAV HINGAMISTAIMER | |
| UNI | Jah (täiustatud) |
| UNE JÄLGIMINE (UNESKOOR JA ÜLEVAATED) | |
| HÜDRATATSIOON | Jah („Garmin Connect™“ ja valikuline „Connect IQ™“ vidin) |
| NAISTE TERVISE JÄLGIMINE | Jah („Garmin Connect™“ ja valikuline „Connect IQ™“ vidin) |
Andurid | |
| GPS | |
|---|---|
| GLONASS | |
| GALILEO | |
| „GARMIN ELEVATE™“ RANDMEPÕHINE SÜDAME LÖÖGISAGEDUSE MONITER | |
| BAROMEETRILINE ALTIMEETER | |
| KOMPASS | |
| GÜROSKOOP | |
| AKSELEROMEETER | |
| TERMOMEETER | |
| PULSS-OKSÜMEETRIA VERE HAPNIKUSISALDUSE MONITER | |
Igapäevased nutifunktsioonid | |
| ÜHENDUVUS | Bluetooth®, ANT+®, Wi-Fi® |
|---|---|
| „CONNECT IQ™“ (ALLALAADITAVAD KELLASIHID, ANDMEVÄLJAD, VIDINAD JA RAKENDUSED) | |
| NUTITEAVITUSED | |
| VASTAMINE TELEFONIKÕNELE VÕI KÕNE TAGASILÜKKAMINE TEKSTSÕNUMIGA (AINULT „ANDROID™“) | |
| KALENDER | |
| ILM | |
| NUTITELEFONI MUUSIKA JUHTIMINE | |
| MUUSIKA ESITAMINE JA JUHTIMINE KELLAST | |
| MUUSIKAHOIDLA | Kuni 500 lugu |
| OTSI TELEFONI | |
| OTSI KELLA | |
| VIRB®-KAAMERA KAUGJUHTIMINE | |
| NUTITELEFONI ÜHILDUVUS | iPhone® & Android™ |
| ÜHILDUV „GARMIN CONNECT™ MOBILE“-IGA | |
| GARMIN PAY™ | |
Ohutus- ja jälgimisfunktsioonid | |
| LIVETRACK | |
|---|---|
| GRUPP-LIVETRACK | |
| OTSEÜLEKANNETE JAGAMINE | Ainult „Android™“ |
| JUHTUMITE TUVASTAMINE VALITUD TEGEVUSTE AJAL | |
| ABI-FUNKTSIOON | |
Taktikalised funktsioonid | |
| KAHEVÕRGU KOORDINAADID | |
|---|---|
Aktiivsuse jälgimise funktsioonid | |
| SAMMULUGER | |
|---|---|
| LIIKUMISRIBA (KUVATAKSE SEADMES PÄRAST TEGEVUSETA OLEKUT; KÕNDIGE MÕNI MINUT, ET SEE RESETIK) | |
| AUTOMAATNE EESMÄRK (MÄÄRAB TEIE AKTIIVSUSE TASEME JA MÄÄRAB PÄEVA SAMMUDE EESMÄRGI) | |
| PÕLETATUD KALORID | |
| TÕUSTUD KORRUSED | |
| LÄBITUD VAHEMAA | |
| INTENSIIVSUSMINUTID | |
| TRUEUP™ | |
| MOVE IQ™ | |
| „GARMIN CONNECT ™“ VÄLJAKUTSETE RAKENDUS | Jah (valikuline „Connect IQ“ rakendus) |
Jõusaali / treeningseadmed | |
| SAADAVAL OLEVAD JÕUSAALITREENINGU PROFIILID | jõutreening, kardio- ja elliptilised treeningud, trepironimine, korruste ronimine, siseruumides sõudmine, pilates ja jooga |
|---|---|
| KARDIOTREENINGUD | |
| JÕUTREENINGUD | |
| JOOGATREENINGUD | |
| PILATESE TREENINGUD | |
| AUTOMAATNE KORDUSTE LOENDAMINE | |
Treeningu, planeerimise ja analüüsi funktsioonid | |
| SLS-Tsoonid | |
|---|---|
| SLS-hoiatused | |
| SLS-kalorid | |
| % SLS-maks. | |
| % SLS-R | |
| TAASTUMISAEG | |
| AUTOMAATNE MAKS. SLS | |
| SLK STRESSITEST (MÕÕDAB TEIE SÜDAME LÖÖGISAGEDUSE VARIEERUVUST LIIKUMATULT, 3 MINUTIT, ET ARVUTADA STRESSITASE; SKAALA 1-100; MADALAD SKOORID NÄITAVAD MADALAMAT STRESSITASEMET) | Jah (koos ühilduva lisaseadmega) |
| SLS-EDASTAMINE (SLS-ANDMED EDASATAKSE ANT+™ KAUDU ÜHENDATUD SEADMETELE) | Jah (kasutades ANT+ või BLE) |
| GPS-KIIRUS JA VAHEMAA | |
| KOHANDATAV EKRAAN(-ID) | |
| KOHANDATAVAD TEGEVUSPROFIILID | |
| AUTO PAUSE® | |
| INTERVALLTRENN | |
| TÄIUSTATUD TREENINGUD | |
| ALLALAADITAVAD TREENINGKAVAD | |
| AUTO LAP® | |
| MANUAALNE RING | |
| KONFIGUREERITAVAD RINGIHOIATUSED | |
| AKLIMATISEERUMINE Kuumuse ja KÕRGUSEGA | |
| „VO2 MAX“ (JOOKS) | |
| TREENINGU STAATUS (SAATE TEADA, KAS TREENITE EFEKTIIVSELT, JÄLGIDES OMA TREENINGU AJALUGU JA FÜÜSILISE VORMISOLEKU TASET) | |
| TREENINGU KOORMUS (TEIE KOGU TREENINGU KOORMUS VIIMASE 7 PÄEVA JOOKSUL, ARVUTATUD LIGIKAUDSE EPOC-I PÕHJAL) | |
| KOOND-TREENINGKOORMUS | |
| TREENINGU EFEKTIIVSUS (AEROOBNE) | |
| TREENINGU EFEKTIIVSUS (ANAEROOBNE) | |
| PEAMINE KASU (TREENINGU EFEKTIIVSUSE SILDID) | |
| KOHANDATAVAD OHUHOIATUSED | |
| HELI-MÄRKUSED | |
| FINIŠIAEG | |
| VIRTUAALNE PARTNER | |
| VÕISTLE TEGEVUSE ALUSEL | |
| AUTOMAATSELT MÄÄRATAVAD MITMESPORTLIKUD TEGEVUSED | |
| ERINEVAD SPORDIALAD | |
| JUHISED VÄLJAKUL | |
| „GARMIN LIVE“ SEGMENTID | |
| „STRAVA LIVE“ SEGMENTID | |
| EDASI-TAGASI REISIPLAANIJA (JOOKS / RATTASÕIT) | Jah („Garmin Connect ™“) |
| POPULAARSED „TRENDLINE“ MARSRUUDID | Jah („Garmin Connect ™“) |
| PUUTETUNDLIKKUS JA/VÕI NUPULUKK | |
| OTSETEED | |
| AUTOMAATNE KERIMINE | |
| TEGEVUSTE AJALUGU KELLAS | |
| „PHYSIO TRUEUP“ | |
Jooksmise funktsioonid | |
| SAADAVAL OLEVAD JOOKSUPROFIILID | Jooks, jooks lindil, jooks sise- ja välistingimustes rajal, virtuaalne jooks, maastikujooks |
|---|---|
| GPS-PÕHINE VAHEMAA, AEG JA TEMPO | |
| JOOKSU DÜNAAMIKA | Jah (koos ühilduva lisaseadmega) |
| VERTIKAALNE VÕNKUMINE JA SUHE (JOOKSU „HÜPPAVUSE“ MÄÄR JA SAMMUPikkuse KASU-KULU SUHE) | Jah (koos ühilduva lisaseadmega) |
| MAAPINNAGA KOKKUPUUTE AEG JA TASAKAAL (NÄITAB, KUI KAUA ON TEIE JALG JOOSTES MAAS, MITTE ÕHUS, JA VÕIMALDAB KONTROLLIDA JOOKSU SÜMMEETRIAT) | Jah (koos ühilduva lisaseadmega) |
| SAMMUPIKKUS (REAAALAJAS) | Jah (koos ühilduva lisaseadmega) |
| KADENTS (TEGELIK SAMMUDE ARV MINUTIS) | |
| TÖÖVÕIME SEISUND (PÄRAST 6–20 MINUTILIST JOOKSU VÕRDLEB SEE NÄITAJA TEIE REAALAJAS OLEKUT KESKMISISE FÜÜSILISE VORMISOLEKU TASEMEGA) | |
| LAKTAADILÄVI (PUNKT, KUS LIHASED HAKKAVAD KIIRESTI VÄSIMA, MÄÄRATAKSE TEMPO JA SÜDAME LÖÖGISAGEDUSE HINDAMISEGA). | Jah (koos ühilduva lisaseadmega) |
| „PACEPRO™“ TEMPOSTRATEEGIAD | |
| JOOKSUTREENINGUD | |
| VÕISTLUSPROGNOOSID | |
| SAMMUMÕÕTJA KASUTAMISE VÕIMALUS | |
Välimeelelahutuse funktsioonid | |
| SAADAVAL OLEVAD VÄLIMEEL LAHUTUSE PROFIILID | Matkamine, mäesuusatamine, lumelauasõit, murdmaasuusatamine, klassika ja uisustiil, aerusurfamine, süstasõit, sõudmine |
|---|---|
| NAVIGATSIOON PUNKTIST PUNKTI | |
| REAAALAJAS RAJA JÄLGIMINE | |
| TAGASI ALGUSESSE | |
| „TRACBACK®“ | |
| „ULTRATRAC“-REŽIIM | |
| KÕRGUSPROFIIL | |
| VAHEMAA SIHTKOHANI | |
| BAROMEETRILINE TRENDIINDIKAATOR, HOIATADES ÄIKESE EEST | |
| „CLIMBPRO™“ TÕUSU PLANEERIMISE TÖÖRIIST | |
| MAASTIKUJOOKS JA AUTOMAATNE TÕUS | |
| VERTIKAALNE KIIRUS | |
| KOGU TÕUS / LANGUS | |
| TULEVANE KÕRGUSGRAAFIK | |
| GPS-KOORDINAADID | |
| ASUKOHA ARVUTAMINE | Jah (kasutades „Connect IQ™“) |
| JAHI / KALASTAMISE KALENDER | Jah (kasutades „Connect IQ™“) |
| TEAVE PÄIKESE JA KUU KOHTA | Jah (kasutades „Connect IQ™“) |
Rattasõidu funktsioonid | |
| HOIATUSED (KUI SAAVUTATE EESMÄRGID, SH AEG, VAHEMAA, SÜDAME LÖÖGISAGEDUS VÕI KALORID, KÄIVITUB SIGNAAL) | |
|---|---|
| VÄLJAKUD | |
| SAADAVAL OLEVAD RATTASÕIDUPROFIILID | Jalgrattasõit, ratta-trenažöörid, maastikurattad |
| RATTARING JA RINGI MAKSIMAALNE VÕIMSUS (VÕIMSUSTANDURI KASUTAMISEL) | |
| VÕISTLEMINE TEGEVUSE ALUSEL | |
| FTP (FUNKTSIONAALNE VÕIMSUSE LÄVI) | Jah (koos ühilduva lisaseadmega) |
| ÜHILDUV „VECTOR ™“-IGA (VÕIMSUSE MÕÕTJA) | |
| ÜHILDUV VÕIMSUSE MÕÕTJAGA | |
| TÄIUSTATUD „VECTOR“-TUGI | |
| ÜHILDUV „VARIA VISION™“-IGA (PEASAS EESKRAAN) | |
| ÜHILDUV „VARIA™“-RADARIGA (TAHAVAATAV RADAR) | |
| ÜHILDUV „VARIA™“-TULEDEGA | |
| KIIRUSE JA KADENTSI ANDURI TUGI (KOOS ANDURIGA) | |
Ujumise funktsioonid | |
| SAADAVAL OLEVAD UJUMISPROFIILID | Ujumine basseinis, ujumine avavees, ujumine ja jooksmine |
|---|---|
| AVAVEE UJUMISE MÕÕDIKUD (VAHEMAA, TEMPO, TÕMME ARV / SAGEDUS, TÕMBE PIKKUS, UJUMISE EFEKTIIVSUS (SWOLF), KALORID) | |
| BASSEINI UJUMISE MÕÕDIKUD (PIKKUS, VAHEMAA, TEMPO, TÕMME ARV, UJUMISE EFEKTIIVSUS (SWOLF), KALORID) | |
| TÕMBETÜÜBI TUVASTAMINE (VABASTIIL, SELILI, RINNULI, LIBLIKAS) (AINULT BASSEINIS UJUMISEL) | |
| TREENINGUTE SALVESTUSED (AINULT BASSEINIS UJUMISEL) | |
| PÕHILINE PUKEKEAAJA TAIMER (ALATES 0)(AINULT BASSEINIS) | |
| PUKEKEAAJA KORDAMINE | |
| AUTOMAATNE PUKEKEEA (AINULT BASSEINIS) | |
| HOIATUSED AJA JA VAHEMAA KOHTA | |
| TEMPOHOIATUSED (AINULT BASSEINIS) | |
| TAGASILUGEMISEGA ALGUS | |
| BASSEINI UJUMISTREENINGUD | |
| KRIITILINE UJUMISKIIRUS | |
| VEELAALUNE RANDMEPÕHINE SÜDAME LÖÖGISAGEDUSE MONITER | |
| SÜDAME LÖÖGISAGEDUS VÄLISELT SLS-I MÕÕTJALT (REAALAJAS STATISTIKA PUKEKEAEGADEL, INTERVALLIDE JA SESSIOONIDE STATISTIKA PUKEKEAEGADEL JA AUTOMAATNE SÜDAME LÖÖGISAGEDUSE ALLALAADIMINE PÄRAST UJUMIST) | Jah (koos HRM-Tri ™, HRM-Swim ™ ja HRM-Pro ™) |
Laste aktiivsuse jälgimise funktsioonid | |
| „TOE-TO-TOE™“ VÄLJAKUTSED | Jah (valikuline „Connect IQ“ rakendus) |
|---|---|











