Enduro Bearings S6806/29LB laager / Roostevaba teras / 29x42x7 mm / BB30 ja PF30 / SRAM DUB 29 mm telgedele
0.0|0 arvustust
Tootekood: BB S6806/29 LLB-bag
Valige suurus või variant:
Tarne ja kättesaamine
Tule poodi järeleSaadaval 18. mai – 20. mai
Vilniuse kauplus · Konstitucijos pr. 23B, Vilnius
Kojuvedu19. mai – 22. mai
Pakiautomaadi tarne19. mai – 22. mai
Enduro Bearings S6806/29LB – tippkvaliteediga roostevabast terasest laager, mis on mõeldud BB30 ja PF30 keskjooksude usaldusväärseks tööks SRAM DUB 29 mm telgedega.
Peamised omadused:
  • Mõõtmed: 29 mm (siseläbimõõt) x 42 mm (välisläbimõõt) x 7 mm (laius)
  • Ühilduvus: mõeldud BB30 ja PF30 tüüpi keskjooksudele SRAM DUB 29 mm telgedega
  • Spetsialiseeritud määrimine: tehases 90% ulatuses täidetud kõrgsurve- ja veekindla määrdega