
Classic TEAM 24 ALU lilla lastejalgratas (24 tolli)
0.0|0 arvustust
Tootekood: 24RAG-7-22
Tootja: Classic
Valige suurus või variant:
Tarne ja kättesaamine
Laos otsas
TEAM 24
Tootekood:
24RAG-7-22
| Ratta suurus | 24" |
|---|---|
| Raami materjal | alumiinium |
| Kaal | 10,10 |
| Käigud | 7 |
| Tagumine käiguvahetaja | Shimano Tourney TY-300 |
| Esihark, amort | kerge alumiinium |
| Piduri tüüp (ees / taga) | V-pidurid, alumiinium |
| Veljed (ees / taga) | alumiinium 36H |
| Rehvid (ees / taga) | Kenda Small Block Eight 24x2.1" |
| Vändad | 36T alumiinium 152 mm |
| Lisad | jalg, ketikaitse, helkurid |
Rėmo komplektacija
- Raam
- alloy
- Hark
- light alu
Käiguvahetussüsteem
- Tagumine käiguvahetaja
- Shimano Tourney TY-300
- Käikude arv
- 7
Pidurisüsteem
- Tagumised pidurid
- V-brakes alu
- Esimesed pidurid
- V-brakes alu
Rattad / Rehvid
- Rehvid
- Kenda Small Block Eight 24x2.1"
- Veljeksed
- alu 36H
Üldteave
- Lakipinnatöö
- Gloss
- Mudel
- TEAM 24











