
Classic ELEGANCE 28 punane naiste linnajalgratas (28")
0.0|0 arvustust
Tootekood: 22CC-7EQ-COL2-22
Tootja: Classic
Valige suurus või variant:
Tarne ja kättesaamine
Laos otsas
ELEGANCE 28
28CC-7EQ-COL2-22
| Omadused | |
| Ratta suurus | 28" |
| Raami materjal | teras |
| Kaal | 16,96 |
| Käigud | 7 |
| Tagumine käiguvahetaja | Shimano Tourney TY-300 |
| Esihark, amort | Teras |
| Piduri tüüp (ees / taga) | V-pidurid ees/taga |
| Veljed (ees / taga) | alumiinium 36H |
| Rehvid (ees / taga) | Kenda 28x1.75" |
| Vändad | 32T alu 170mm |
| Lisad | porilauad, ketikaitse, pakiraam, korv, esi-/tagatuled, jalg, kell, helkurid |
Rėmo komplektacija
- Raam
- Steel
- Hark
- Steel
Käiguvahetussüsteem
- Tagumine käiguvahetaja
- Shimano Tourney TY-300
- Käikude arv
- 7
Pidurisüsteem
- Tagumised pidurid
- V-brakes
- Esimesed pidurid
- V-brakes
Rattad / Rehvid
- Rehvid
- Kenda 28x1.75"
- Veljeksed
- alu 36H
Üldteave
- Lakipinnatöö
- Gloss
- Mudel
- ELEGANCE 7











