
Classic COMPACT 8 White kokkupandav jalgratas (20")
0.0|0 arvustust
Tootekood: 20F-8DEQ-22
Tootja: Classic
Valige suurus või variant:
Tarne ja kättesaamine
Laos otsas
COMPACT 8K EQ
Tootekood:
20F-8DEQ-22
| Ratta suurus | 20" |
|---|---|
| Raami materjal | sulam |
| Kaal | 13,0 |
| Käigud | 8 |
| Tagumine käiguvahetaja | Shimano Tourney TX-800 |
| Esihark, amort | kerge alumiinium |
| Piduri tüüp (ees / taga) | Power BX-350 mehaaniline 140mm |
| Rattad (ees / taga) | 32H alumiinium |
| Rehvid (ees / taga) | Kenda 20x1.95" |
| Vändad | 38T alumiinium 170mm |
| Lisavarustus | porilauad, ketikaitse, pakiraam, tugijalg, helkurid, kokkuklapitavad pedaalid |
Rėmo komplektacija
- Raam
- alloy
- Hark
- light alu
Käiguvahetussüsteem
- Tagumine käiguvahetaja
- Shimano Tourney TX-800
- Käikude arv
- 8
Pidurisüsteem
- Tagumised pidurid
- Power BX-350 mechanical 140mm
- Esimesed pidurid
- Power BX-350 mechanical 140mm
Rattad / Rehvid
- Rehvid
- Kenda 20x1.95"
- Veljeksed
- 32H alu
Üldteave
- Mudel
- COMPACT 8K EQ











