
Classic AVENUE 24 ALU White lastejalgratas (24")
0.0|0 arvustust
Tootekood: 24GA-7EQ-22
Tootja: Classic
Valige suurus või variant:
Tarne ja kättesaamine
Tule poodi järeleSaadaval pärast 2–3 h
Vilniuse kauplus · Konstitucijos pr. 23B, Vilnius
Kojuvedu14. mai – 18. mai
Pakiautomaadi tarne14. mai – 18. mai
AVENUE 24" ALU EQ
Tootekood:
24GA-7EQ-22
| Rattasuurus | 24" |
|---|---|
| Raami materjal | sulam |
| Kaal | 13,90 |
| Käigud | 7 |
| Tagumine käiguvahetaja | Shimano Tourney TY-300 |
| Esihark, amort | Alumiinium |
| Piduri tüüp (ees / taga) | V-pidurid alumiinium |
| Jooksud (ees / taga) | 36H alumiinium |
| Rehvid (ees / taga) | Kenda 24x1.95" |
| Vändad | 36T alumiinium 152mm |
| Lisad | porilauad, ketikaitse, korv, pakiraam, tugijalg, helkurid |
Rėmo komplektacija
- Raam
- Alloy
- Hark
- Alloy
Käiguvahetussüsteem
- Tagumine käiguvahetaja
- Shimano Tourney TY-300
- Käikude arv
- 7
Pidurisüsteem
- Tagumised pidurid
- V-brake alu
- Esimesed pidurid
- V-brake alu
Rattad / Rehvid
- Rehvid
- Kenda 24x1.95"
- Veljeksed
- 36H alu
Üldteave
- Mudel
- AVENUE 24" ALU EQ











